Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szokott a párotok más nőket...

Szokott a párotok más nőket dicsérni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 2. 16:13
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
75%
nem, ő annál rafkósabb, ha én szólnék neki hogy nézd azt a csajt, annyit mondana, hogy milyen csajt? nem láttam semmilyen csajt. :-D - ja persze :-D
2011. szept. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Nem szokott, mondjuk attól biztos gondolja ezt, de szerintem ez mindenkinek rosszul esik valamilyen szinten, még ha csak nagyon kicsit is.

Az meg, hogy valakire azt mondja, hogy gyönyörű és rád még nem mondta az elég fura. Mert bárhogy is nézel ki, ha valaki szerelmes a párjába, biztos, hogy gyönyörűnek látja szerintem... de lehet csak én vagyok ilyen naiv :D

Egyébként ne láss benne nagy ügyet, max mondd neki, hogy rosszul esett... vagy kérdezd meg tőle, amilyen kétely esetleg felmerült benned emiatt.

2011. szept. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!