Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szokott a párotok más nőket...

Szokott a párotok más nőket dicsérni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 2. 16:13
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Azt mondta másra, hogy gyönyörű. Nekem rosszul esett, főleg, hogy rám soha nem mondott ilyet, max. annyit, hogy szép vagyok...
2011. szept. 2. 16:29
 12/22 anonim ***** válasza:
31%

Persze, sőt ha egy jó csaj megy valahol , én mindig szólok neki hogy nézd milyen jó csaj! :-D

31.N

2011. szept. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
35%

figyelj,én tudom,hogy a férjem imád, én vagyok neki a tökéletes felelség.

Denem vagyok gyönyörű. Szép, de nem gyönyörű. Vannak nők akik azok.Mi ezzel a gond?

Én is őt szeretem a legjobban, de legalább 10 nála sokkal gyönyörűbb hapsit fel tudok sorolni.

2011. szept. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk igen, a gyönyörű az egy külön kategória...

Ha az utcán sétálunk, és lát egy jó nőt, akkor mondja, hogy ő is dögös, vagy hogy jó nő, esetleg "ha te nem lennél, egyszer kipróbálnám", meg ilyesmi, de ezt nem bánom, mert nem zavar, és én is szoktam mondani.

De, ha valakire azt mondaná, hogy gyönyörű... Biztos, hogy elgondolkoznék a dolgokon.

Én vagyok a csinos és a gyönyörű, a többi nő pedig csak jól néz ki.

2011. szept. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokott. Nálunk valaki vagy csúnya vagy nem csúnya. Szépek, gyönyörűek, tökéletesek csak egymást szoktuk mondani. Nekem amúgy sem tetszik más mint férfi.
2011. szept. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Eddig soha, de legutóbb, mikor szabad estét tartott úgy jött haza, hogy fú az új pincérnő és két órát áradozott, hogy milyen jól néz ki, tök normális, hogy a csaj rá volt kattanva...

Hát borzasztó szarul esett. Én megbízok a páromba, hogy nem csinál hülyeséget, de ez igen csak bennem hagyta a tüskét. Napokig kapta az ívet rendesen. Lehet, hogy ha nem lennék terhes, máshogy állnék a dolgokhoz, de úgy gondolom, nem én fújtam fel.

2011. szept. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Hoppá, kicsit félre írtam:

*Szépnek, gyönyörűnek, tökéletesnek...

2011. szept. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Gyönyörűnek csak engem mond.
2011. szept. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
soha.
2011. szept. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

De mi volt a szitu pontosan? Mert ebből nehéz megmondani.


Pl. mi néztünk egy díjátadót a TV-ben, mondtam az egyik énekesnőre, hogy "nézd, milyen gyönyörű", a párom mondta, hogy nem, nem az, aztán később bejött a képbe egy másik illető, és mondta a párom, hogy "na, Ő gyönyörű".


Ez pl. szerintem nem bántó egyáltalán.

2011. szept. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!