Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjetek, párotok szokott...

A férjetek, párotok szokott dícsérni más nőket?

Figyelt kérdés
Nem feltétlen arra gondolok, hogy csorgatja a nyálát és pofátlanul megnézi a nőket, hanem ha pl. filmben lát egy dekoratív nőt vagy bemutatjátok egy barátnőtöket, kolléganőtöket, megjegyzi, hogy szép, csinos.
2010. okt. 14. 19:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
36%

Igen!

Ez engem idegesített és szóvá is tettem. Már elváltam, így egy gonddal kevesebb!

2010. okt. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%
Igen az én párom szinte minden barátnőmet megdícsér.Iszonyú rosszul esik.
2010. okt. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
52%
Persze, miért is ne tenné? Szerintem ez a természetes, hogy észreveszi a máikakat is.
2010. okt. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Nem nagyon... nem is szokott rokon nőkön kívül másokat említeni.. persze nem titkolja, hogy a munkahelyén vannak nők, de amikor hazaérünk nem ők a téma.. utcán sem néz más nőkre.
2010. okt. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
nem értem miért esik nektek rosszul, az én pasim még a jó srácokat is meg szokta dícsérni h pl jól áll neki valami, nadrágja, frizurája stb, nem értem, emiatt miért kéne megsértődnöm
2010. okt. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
Igen, van ilyen hogy tárgyilagosan megjegyzi, hogy szép. De mi van ebben? Nem vagyok olyan hülye, hogy azt higgyem rajtam kívül nincs szép nő, mert mindenkinél van egy szebb. Mellesleg én is meg szoktam dícsérni, ha valaki jól néz ki, nekem nem fáj elismerni, ha egy nő szép, vagy szebb mint én. Attól a férjem még engem szeret.
2010. okt. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
Szokta, persze... az ellenkezőjét is :D Hogy hű de ronda, stb... egyszerűen elmondja a véleményét, én is így teszek, és kvittek vagyunk :P
2010. okt. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%
Az enyém nem. Inkább azt tesz szóvá, ha valaki nagyon meghízik, ráncos, nagyon amortizálódott. A velem egy-, vagy hasonló korúakkal szemben mindig engem hoz ki győztesnek. Persze, hogy jól esik.
2010. okt. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem.....de ha dicserne nem haragudnek,mert mi nok mi is megnezzunk a pasikot meg noket is,h milyen az oltozete meg mit tudom en.Azert van a szeme,h megnezze.
2010. okt. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Persze. Ugyanígy én meg más férfiakat szoktam dicsérni. Nem tartom ezt problémának.
2010. okt. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!