Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjetek, párotok szokott...

A férjetek, párotok szokott dícsérni más nőket?

Figyelt kérdés
Nem feltétlen arra gondolok, hogy csorgatja a nyálát és pofátlanul megnézi a nőket, hanem ha pl. filmben lát egy dekoratív nőt vagy bemutatjátok egy barátnőtöket, kolléganőtöket, megjegyzi, hogy szép, csinos.
2010. okt. 14. 19:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Előfordul! Ami szép, az szép! Hűséget fogadott, nem vakságot. Még én is megjegyzem, ha egy nő nagyon csinos, szép! Ahogy ha azt is,ha látok egy kiugróan jóképű férfit!

Mi van ebben? Ezt soha nem értettem! Az emberekben alapból benne van a szépérzék!

A volt párja mindig szóvá tette, ha megdicsért egy nőt. Mondjuk ha a baráti összejövetelen megdicsérte a barátjának a feleségét,hogy milyen csinos ma. Na azért is volt puffogás. Sokáig nem is voltak együtt!

2010. okt. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
engem nem zavar, mert előfordul, hogy tv-ben, itt-ott megjegyzi, hogy ki az, akit szépnek tart, tetszik neki. ami "bosszant", az az inkább, hogy ilyen téren abszolút nem egyezik az ízlésünk, mer aki szerintem szép, az szerinte zetor és fordítva.
2010. okt. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
41%

Igen.Sőt volt, hogy1-2 nőre azt mondta, hogy nem zavarná ki az ágyából.

Én is így vagyok 1-2 férfivel. De attól még a páromat szeretem, és nem akarnám elveszíteni egy numera miatt.

22L

2010. okt. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Igen, szokott. De nemcsak nőket. A legutóbbi ami eszembe jut, az az, hogy néztük a Pankrátort, és teljesen el volt ájulva, hogy Mickey Rourkenak milyen kidolgozott teste van még ennyi idősen is.:D
2010. okt. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
NEM! én a 7 év alatt még egyszer sem hallottam, hogy más nőt dicsért volna akár csak 1 szóval is...
2010. okt. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
igen, az én párom is:) először idegesített, de utána már nem foglalkoztam vele, és van, hogy én is mondom, hogy na neki, jó segge van....stb. most foglalkozzak vele? én is megnézem a jó pasikat, mondom is neki:) jókat nevetünk. és akkor mi van? ha hepciáskodok, csak feszültség lesz, úgy sem tudom mindig ellenőrizni. :) te is "cuppants" a jó pasikra, meglátjuk ő mit szól:)
2010. okt. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!