Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket meg szokott dícsérni...

Titeket meg szokott dícsérni a férjetek?

Figyelt kérdés
Mint nők, mint feleségek, mint anyákat vagy mert tehetségesek vagytok valamiben.
2009. márc. 24. 11:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekünk nincs a párommal, úgyhogy abban nem dicsér. :) Egyébként pedig igen. Ahogy én is őt.
2009. márc. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen gyakran, és ez nekem nagyon jól esik.
2009. márc. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is meg szoktam őt dícsérni és ő is engem.
2009. márc. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én meg szoktam dicsérni a nejem. Észreveszem, ha kiszedi a szemöldökét, ha finomat főz stb. 8 éve vagyunk házasok.
2009. márc. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha finomat főzök, akkor igen :-)
2009. márc. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mint anyát nem, ez még nem aktuáis. Mint nőt, feleséget, hááát igen néha elfelejti :))) Viszont arra büszke hogy tehetséges fotós vagyok (ezt nem én állapítottam meg ) sikereim vannak a szakmámban, tudományos fokozatot szereztem ilyesmi.. A korábbi barátimmal nekem folyton volt ilyen problémám, hogy inkább akadályozták, hogy sikereim legyenek, nem örültek velem együtt, inkább keresztbe tettek.
2009. márc. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
Igen, mint anyát és nőt is. Külsőmet ritkábban, de néha azt is, mint inkább azt, hogy ezt jól elvégeztem vagy azt, hogy ez a tulajdonságom nagyon tetszik neki. De mióta van gyerekünk, azóta anyai teendőim elvégésére irányul ez inkább. Nekem jól esik, de kinek nem? Én is megdícsérem. Most nem azt mondom, hogy olyat mondjon vagy mondjak, ami nem igaz, de ha valaki jó valamiben, meg lehet/sőt kell dícsérni. Ez is hozzátartozik a helyes énkép kialakításához, nemcsak a negatív kritika.
2009. márc. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mint nőt is és mint háziasszonyt is. Bár, néha már magamnak kell kivívni, hogy dicsérjen. Amikor elfelejti szépen felhívom rá a figyelmét, hogy nézd milyen szépen ki van takarítva. A kaját mindig megdícséri. Gyerek még nincs.
2009. márc. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem is rendszeresen dícsér a férjem. Megjegyzi, ha jól nézek ki, megdícséri a kaját, megjegyzi takarítás után, hogy milyen szép rendet raktam stb. Minden apróságot észrevesz, szóvátesz és ez nagyon jól esik.
2009. márc. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
43%

Ami a házimunkát, főzést, takarítást, gyermeknevelést illeti, engem a férjem ne dícsérjen, hanem egyenlően ossza meg velem ezeket a teendőket. Az sokkal jobb kifejezése a tiszteletnek, szeretetnek.


Az elismerés inkább akkor esik jól, ha szakmai sikerekre, művészeti tevékenységre, vagy a külsőre utal.


És egyetértek azzal, hogy a dícséretnek kölcsönösnek kell lennie.

2009. márc. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!