Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket is szokott azzal...

Titeket is szokott azzal szekálni a párotok, hogy mit szerettek benne?

Figyelt kérdés
5 éve vagyok együtt a párommal, hamarosan eljegyzés lesz. De ez elejétől fogva úgy átlag félévenként elkapja valami. Ilyenkor hetekig azt kérdezgeti tőlem, hogy miért szeretem, mi tetszik benne. Én nem tudok egy valamit kiemelni, mert úgy szeretem, ahogy van. Ő ilyenkor felsorolja az összes szerinte negatív tulajdonságát alaposan felnagyítva. Aztán ahogy jött, úgy el is múlik. Vele képzelem el az életemet, mert másban nagyon jól kijövünk. Csak érdekelne, hogy van még ilyen férfi?
2011. szept. 16. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak jól esne neki, ha fényeznéd kicsit az egóját. Sok ilyen pasi van.
2011. szept. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Segits neki növelni az önbizalmàt.
2011. szept. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezt szoktam én is csinálni, ilyenkor mindenért megdicsérem. Növelem az önbizalmát ahogy csak tudom. Amúgy ezt máskor is szoktam, mert tudom, hogy szereti, ha dicsérem. Magamból kiindulva én is szeretem, ha dicsérnek.
2011. szept. 16. 17:12
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem a párom, hanem én "szekálom" ilyenekkel őt. Igazából ilyenkor csak egy kis romantikára, egy kis "változatos" kedveskedésre vágyom. Gondolom, a párod olykor magába fordulós is. Nem tudsz vele sokat kezdeni, dicsérd őszintén (de ne túl gyakran), a többivel magának kell megküzdenie.
2011. szept. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tőlem is szokta kérdezgetni, nem túl gyakran mondjuk, de előfordul. Ilyenkor vörösödik a feje rendesen, mert dicsérem agyba-főbe. Én nem szoktam, nekem mondja magától állandóan. :D


22/L

2011. szept. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!