Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mennyire durva a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire durva a barátnőm is hibás? Tegnap agyon akartak ütni és megkéselni! . (a többi lent)

Figyelt kérdés
Elmentem a barátnőmhöz múlt hétvégén aki vidéken lakik. Mikor megérkeztem sétálgattunk stb. Aztán jött oda 2 gyerek akik agyon akartak ütni féltékenységből, mert az egyik srác is szerelmes a barátnőmbe. Állítólag a barátnőm kicsit spanolgatta a srácot azt hallottam kicsit felidegelte ellenem már előtte való délután aztán mondta, hogy másnap megyek majd lerendezzük akkor. Én erre semmit se tudtam. Aztán ott mondta ezt el erre a nagy gáz közepette elborultam kicsit és beszóltam barátnőmnek, hogy: "akkor minek jár velem ha mellettem a sráccal kavar menjen akkor hozzá ne engem veressen agyon nem tudom hogy lesz később majd ha mindig jövök ez lesz, h le akarna ütni?" Láttam, hogy a csajom eléggé ideges volt kérdezte, hogy akkor szakítok most? Mondon nem, csak nem számítottam erre. Aztán jöttek vissza a csávók még többen az egyik megfenyegetett, h megkéseltet a cigány haverjával aki már elszúrta a tesóját is egyszer... Na eléggé be voltam pörögve és ebből a randiból semmi jó nem lett a végén ki kísért a buszhoz és elment. Azóta nem tudom elérni!!! Most mi lehet várom a tippeket mert ez nagyon kiakasztott most! Hívom ki van kapcsolva vagy nem veszi fel. Lehetséges, hogy így akart lekoptatni, hogy összebalhézuk emiatt??? Mit gondoltok??? amúgy 19F és 15/L
2009. jún. 12. 05:48
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Igen ez az ORK mentalitás,100-n egy ellen,oszt de kemények vagyunk.De ENNEK VÉGE.JOBBIK kézbe veszi itt a dolgokat,nem lesz itt ihaj csúhaj segílyke,meg dikmán öcsém.Bejutottunk az EP-be,a Parlamentbe se lesz nehéz.
2009. jún. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Utolsó hozzászóló. Igaz nem a témához kapcsolódik de igazad van:D Még jó, hogy rájuk szavaztam:D Rokon vezető benne:D
2009. jún. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
hehe köszönöm a válaszokat! teljesen igazatok van, szerintem csak szórakozott velem végig kiteszem a szűrét az biztos!! ha kellek neki úgyis fordul a kocka ha meg nem akkor örül, hogy elküldtem! nem kaposváron történt egyébként. de tényleg köszönöm mindenkinek a segítséget.
2009. jún. 12. 19:15
 24/25 anonim ***** válasza:
lehető leghamarabb hanyagold az egész csajt úgy ahogy van. volt már hasonló dolgom nekem is, csak én fiatalon forró fejjel nem hagytam annyiban...és rácsesztem, mindenféle téren, a végén még a nő is elárult...ugyhogy nem éri meg! hagyd ott! az meg hogy szereted....ez egy rousaszin köd...majd elmulik aztán rájössz h mekkora baromság emiatt ien balhékba belemenni
2009. jún. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget igazad van!
2009. jún. 13. 00:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!