Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mennyire durva a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire durva a barátnőm is hibás? Tegnap agyon akartak ütni és megkéselni! . (a többi lent)

Figyelt kérdés
Elmentem a barátnőmhöz múlt hétvégén aki vidéken lakik. Mikor megérkeztem sétálgattunk stb. Aztán jött oda 2 gyerek akik agyon akartak ütni féltékenységből, mert az egyik srác is szerelmes a barátnőmbe. Állítólag a barátnőm kicsit spanolgatta a srácot azt hallottam kicsit felidegelte ellenem már előtte való délután aztán mondta, hogy másnap megyek majd lerendezzük akkor. Én erre semmit se tudtam. Aztán ott mondta ezt el erre a nagy gáz közepette elborultam kicsit és beszóltam barátnőmnek, hogy: "akkor minek jár velem ha mellettem a sráccal kavar menjen akkor hozzá ne engem veressen agyon nem tudom hogy lesz később majd ha mindig jövök ez lesz, h le akarna ütni?" Láttam, hogy a csajom eléggé ideges volt kérdezte, hogy akkor szakítok most? Mondon nem, csak nem számítottam erre. Aztán jöttek vissza a csávók még többen az egyik megfenyegetett, h megkéseltet a cigány haverjával aki már elszúrta a tesóját is egyszer... Na eléggé be voltam pörögve és ebből a randiból semmi jó nem lett a végén ki kísért a buszhoz és elment. Azóta nem tudom elérni!!! Most mi lehet várom a tippeket mert ez nagyon kiakasztott most! Hívom ki van kapcsolva vagy nem veszi fel. Lehetséges, hogy így akart lekoptatni, hogy összebalhézuk emiatt??? Mit gondoltok??? amúgy 19F és 15/L
2009. jún. 12. 05:48
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj kedves kérdező!!

Hagyd a francba ezt a csajt találsz te ettől jobbat is!!

2009. jún. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe, még mielőtt nem leszel címlapon, valami szerelemféltésből ölt...szalagcímmel. Kell ez neked? Előbb utóbb tepsi, vagy böri lesz a vége.
2009. jún. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
100%
Megéri ez Neked??A sztorid alapján én messzire elkerülném a csajt...vajon mit tartogathat számodra még, ha már 2 hónap után ilyen meglepetéssel vár, gondolkozz!!!??? Sztem ő nem szeret Téged...csak tetszik neki, h így "futsz" utána és jól szórakozik...játszik Veled, és valóban, lehet,h így akarta lekoptatni, csak nem merte a szemedbe mondani, inkább "mással akart elintézni"!!Keress inkább korodbeli lányt, aki már komolyabb!
2009. jún. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
én nem akarok ilyenbe keveredni ők kötekedtek velem, nem tudják elviselni, hogy én vagyok a csaj pasija. de úgy néz ki már tényleg nem sokáig, mert lehet az ő keze is benne van a dologban. csak nem akarnák leverni ha a barátnőm nem kavarna velük nem igaz?
2009. jún. 12. 09:16
 15/25 anonim válasza:
100%

9:15-ös vagyok

Nyilván, h "ők" kezdték a balhét, mert a barátnőd felbiztatta őket, hagyd a fenébe, nem ér annyit...mit kaptál ettől a lánytól...jól lesz*ot...miért ragaszkodsz hozzá???Értelmes vagy Te annyira, h 100x jobbat érdemelj!!!

2009. jún. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, nem ismerlek de nem hiszem hogy nagyon hülye vagy. Tételezzük fel, hogy nem szakítotok megy a kapcsolat stb stb, ha nem azért csinálta a balhét, hogy szakítsatok akkor mind1, de mivan ha mégegyszer a tuttod nélkül belekever valamibe, mész le hozzá egy átlagos napon és valami olyan "történik" amire nem is számítottál, én nem kavarnék ilyen csajjal, második lehetőség: mivel 90kmre lakik nem nagyon kell félnie hogy összefuttok az utcán igy egy ilyen balhéval könnyen tud szakítani anélkül hogy a szemedbe mondaná mi a helyzet, gondolj vissza részletesen a helyzetre és e"elemezd", éna bbol amit leírtál arra gondolok, hogy egy megrendezett szakítás volt, elvégre amikor beléd kötöttek és te lecseszted a lányt, akkor ő rögtön megkérdezte hogy szakítani akarsz vele, és nem mentegette magát, hogy nem kavar hisz téged szeret? amikor elkísért a buszhoz nem tudom milyen volt de muszáj volt elkísérni, mert akkor nem kerül kényelmetlen helyzetbe, aztán elváltatok és utána már könnyű volt mert a hely ahol lakik biztos nem állandó célpontod így nem kell félni hogy összefuttok az utcán így a telefont is felesleges felvenni, gondolj bele ki tudja mit művelhet most, ha van kedved titokba lemehetsz megnézni úgy hogy ne vegyen észre. hát remélem segítettem, én biztos szakítanék vele akár mennyire is szeretem, szem te is tedd meg ha nem vagy biztos benne biztos találsz nála 1000szer jobb lányt aki nem köt bele veled cigányokba a tudtod nélkül.
2009. jún. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
A nőknek ez valami mániája amúgy, hogy verekedjenek értük, aztán meg ők sírnak a legjobban, amikor tényleg bunyó van.
2009. jún. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Szerintem sz*rd le. Igen a nők ilyen hülyék. Nekem is barátnőm mindig mindenkinek visszaszól ők nem fogják fel, hogy ez a pasira üt vissza. Én már lecsesztem érte azóta felfogja. És előttem szóló igaz! Ha nem verekszel akkor örülnek mert milyen normális vagy de beszólnak, hogy de miért nem védesz meg. Ha verekszel meg, hogy csak olyan vagy mint a többi:D
2009. jún. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

elég gáz csaj lehet akkor :S


nemtudom hogy állsz anyagilag és menynit ér neked, h elrendezd az arcokat


tudod vannak erre szakosodott emberek a maffiában, akik pénzért megvédenek/levernek embereket, árat pontosan nem tudok, pesten tuti drágább, főleg ha utazniuk is kell


én tuti leveretném őket, 50k körül sztem már kapsz 2 embert

2009. jún. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Csak nem kaposváron történt a dolog? :D

Ma meséltek osztályátrsaim, hogy járnak bulikba, és hogy itt ilyenek mennek...

2009. jún. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!