Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mennyire durva a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire durva a barátnőm is hibás? Tegnap agyon akartak ütni és megkéselni! . (a többi lent)

Figyelt kérdés
Elmentem a barátnőmhöz múlt hétvégén aki vidéken lakik. Mikor megérkeztem sétálgattunk stb. Aztán jött oda 2 gyerek akik agyon akartak ütni féltékenységből, mert az egyik srác is szerelmes a barátnőmbe. Állítólag a barátnőm kicsit spanolgatta a srácot azt hallottam kicsit felidegelte ellenem már előtte való délután aztán mondta, hogy másnap megyek majd lerendezzük akkor. Én erre semmit se tudtam. Aztán ott mondta ezt el erre a nagy gáz közepette elborultam kicsit és beszóltam barátnőmnek, hogy: "akkor minek jár velem ha mellettem a sráccal kavar menjen akkor hozzá ne engem veressen agyon nem tudom hogy lesz később majd ha mindig jövök ez lesz, h le akarna ütni?" Láttam, hogy a csajom eléggé ideges volt kérdezte, hogy akkor szakítok most? Mondon nem, csak nem számítottam erre. Aztán jöttek vissza a csávók még többen az egyik megfenyegetett, h megkéseltet a cigány haverjával aki már elszúrta a tesóját is egyszer... Na eléggé be voltam pörögve és ebből a randiból semmi jó nem lett a végén ki kísért a buszhoz és elment. Azóta nem tudom elérni!!! Most mi lehet várom a tippeket mert ez nagyon kiakasztott most! Hívom ki van kapcsolva vagy nem veszi fel. Lehetséges, hogy így akart lekoptatni, hogy összebalhézuk emiatt??? Mit gondoltok??? amúgy 19F és 15/L
2009. jún. 12. 05:48
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Kiegészítem , hogy tegnap este mikor odamentem akkor jöttek oda megint 4-en de kocsival voltam és el tudtam tűnni.
2009. jún. 12. 05:50
 2/25 anonim ***** válasza:
96%
Hagyd a faszba...
2009. jún. 12. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
84%
Ilyen lánnyal ne legyél együtt..tiszta fölösleges :) ne akard elérni vagy, ha még is sikerül szakíts vele minél elöbb jobb ötletem nincs ^^" a cigányokról meg szólj a rendőrségnek a barátnődet is megemlítheted nekik.
2009. jún. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha életveszélyesen megfenyeget akkor szerintem fel lehet jelenteni...

Amúgy hagyd ott a csajt

2009. jún. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
hát ez elég kemény volt tegnap este is mikor fel akartam keresni a csajt odajöttek a kocsmából 4-en és nekem esett az egyik de szerencsére el tudtam jönni mert részegek voltak így elég lett volna fellökni őket nagyobb verekedés nem lett de egyik késsel is fenyegetőzött hogyha meglát a "szerelmével" vagyis a saját barátnőmmel akkor megjárom. Csak az egyik gyerek aki szerelmes a barátnőmbe az keménykedett a másik 3 csak ott volt...
2009. jún. 12. 07:24
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen gázos dolgokból jobb kimaradni. Főleg az ilyen színvonalú barátnőkből, és lovagjaikból!!!
2009. jún. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hagyd a fenébe ezt a lányt, olyan sok kedves és helyes lány van, ráadásul még az életed sem lenne veszélyben. ez valami kis paraszt ribanc lehet, ha ilyen pasik veszik körül. Szerintem nem fogja megérni a 25. életévét....
2009. jún. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
ez oké, csak én meg szerettem nagyon aztán nem lenne könnyű ha msot ez azt jelentené, hogy vége. 2 hónapja vagyunk együtt ebből 8x voltunk együtt eddig csak. sokat kell utazni kb. 90 km! És mindig én mentem hozzá. Keresem a legutóbbi találkozó óta de semmi. Tényleg így akart lekoptatni?
2009. jún. 12. 07:56
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tényleg hagyd a fenébe! Sok lány van még a világon, aki csak a tiéd lehet! :)
2009. jún. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
1. igen ez a cigány magatartás egyedül nem csak csordában. 2. hgyd ott a lányt a frnacba, vagy nagyon gyorsan kérdezd meg tőle hogy ez mire volt jó? csak féltékennyé akart e tenni?3. az előző pontból vond le a tanulságot...4. Ilyen arcokkal haverkodik a barátnőd? Ha még nem szakítottatok akkor nagyon gyorsan szoktasd le erről a rosz szokásáról.
2009. jún. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!