Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan rosszul esik hogy mindenkivel van fenn közös képe a barátomnak közösségi oldalon csak velem nincs?

Figyelt kérdés

Már kérdeztem hogy rólam miért tesz fel. Azt mondta azért mert amik régen voltak azt nem akarja feltenni ujra,mert az tök gáz. Régen volt fenn közös képünk,csak összevesztünk és akkor letörölt mindent.

Az fáj a legjobban h aki miatt összevesztünk csajjal is van közös képe,és még mindig fenn van meg azok a kommentek alatta. olyan bántó. Szerintetek megmondjam neki hogy szedje le?


2012. márc. 16. 15:01
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Vagy bunkóság tőle ilyet kérnem?
2012. márc. 16. 15:02
 2/18 anonim ***** válasza:
61%

szerintem ez durva.

nézd itt nem arról van szó, hogy senki másról nem tesz ki képet, mert így akár még érthető is lenne. de nálatok arról van szó, hogy mindenki másról tesz ki, csak rólad nem. Hát én is morci lennék.

hány évesek vagytok? mióta vagytok együtt? /újból/

2012. márc. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
Én nem azt kérném,hogy szedje le, hanem, hogy SZEDJE A SÁTORFÁJÁT,mert Te nem vagy sehol, még a fasorban sem.Ha velem van valaki, mit keres az exe az oldalán!Kicsit gondolkozz el, ő még a múltat nem engedte el!
2012. márc. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Lehet rosszul írtam... a csaj az nem az exe,hanem csak haver. És azért miatta vesztünk össze mert egy buli után amikor én nem voltam ott ő ott aludt ennél a csajnál,persze többen voltak meg minden. A csaj azóta össze is jött az egyik sráccal aki ott aludt. Én berágtam akkor barátomra hogy miért nem tudott hazamenni,neki miért kellett ott aludnia. Kb 4-5 napig nem voltunk együtt. Akkor én is meg ő is letöröltük amik elötte kint voltak képek. Amúgy 6 hónapja vagyunk együtt.

Rosszul esik h egy db közös képet sem rak ki. mert azóta nem csináltunk ujakat,nem volt idő. A régieket meg nem akarja visszatenni,mert h milyen gáz h ujra ugyanazt tesz vissza.

Zavar az az közös kép,főleg a kommentek miatt.mert akkor összevesztünk és olyanokat irt barátom is alá h most majd ott alszok ahol akarok meg ilyenek. Rosszul esik.

meg minden haverjával bvan közös kép fenn,csak rólam,rólunk nincs.

Gondolkoztam már h én felrakom vmelyik régi képünket,de ő annyira mondja h ugyanazokat felrakni h gáz.

Amúgy mindenki tudja h mi együtt vagyunk,szóval tudom h hülyeség ezt képekkel bizonygatni,de akkor is...sz.arul esik.

én 17 ő 19 éves

2012. márc. 16. 15:15
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Biztos szingliként akarja beállítani magát mások előtt, ha valaki rákérdez, még az is elképzelhető hogy azt mondja hogy már rég szakítottatok. Ismerem az ilyet.

Rakd ki te a közös képeiteket a saját oldaladra, írjál alájuk valami jó kis kommentet.

2012. márc. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért hangoztatja hogy gáz, mert azt akarja te se rakd fel. Csak azért is felraknám.
2012. márc. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nem hiszem,mert szokott szívet küldeni meg h szeretlek irja az üzifalamra. Meg tényleg tudja mindenki h együtt vagyunk.

legszívesebben azt kérném tőle h törölje azt a képet ami az ominózus bulira emlékeztet,és rakjon már fel akár régi képet. Csak annyira mondja h ciki ugyanazt visszatenni. És félek h nagy bunkóság ha azt kérem törölje a képet

2012. márc. 16. 15:21
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

igen sajnos tényleg vannak olyan emberek akik azt a látszatot akarják kelteni mntha egyedükállóak lennének. viszont ez itt eleve gyanus. gondolom nem 8 millió képet akarsz hogy kitegyen, de tényleg azért 1 db képet nehogy netudjon már kitenni.


Szerintem link a pasi, hagyd a fenébe...

2012. márc. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
akkor kapd el gyorsan, és csináljatok egy közös fotót! :) az elég friss lesz neki? azt már kifogja tenni??
2012. márc. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

9-es vaygok. ha tényleg csupáncsak ennyi az indoka, akkor készíts gyorsan egy közös képet, és mindjárt kiderül, hogy azt kifogja-e tenni.

én borítékolom, hogy arra is kifog találni valami ürügyet...

2012. márc. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!