Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nincsenek barátaim, nehezen...

Ha nincsenek barátaim, nehezen jövök ki mindenkivel, attól még lehet párom?

Figyelt kérdés
Nem is az hogy nehezen jövök ki, sokakkal jóban vagyok, de ezek nem barátságok. Mindenki társaságában kevesebbnek, rosszabbnak, butábbnak, mulyábbnak, csúnyábbnak érzem magam, és így nincs kedvem velük lenni, zárkózott vagyok. Így lehet kapcsolatom vajon, vagy esélytelen?
2012. márc. 5. 22:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják, minden zsák megtalálja a foltját. Így van remény is. De miért vagy magadról ilyen rossz véleménnyel?
2012. márc. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát én is hasonló fajta ember vagyok és már 30 éves és senkinek sem kellek! Úgy hogy most adtam fel! Már kezdek bele nyugodni hogy nem kellek egy lánynak se.
2012. márc. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is így érzem magamat, és hiszem hogy lesz egyszer valaki aki megérthet, a furaságommal együtt:)
2012. márc. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Reklámozd magad,internet,rövid randik stb.
2012. márc. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező?:) És fiú vagy, vagy lány?:)
2012. márc. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Lehet, de így elég kevés az esély rá. Hiszen hogy szeressen beléd valaki, ha egyszer semmit nem tud meg rólad, mert zárkózott vagy.

Próbálj meg egy kicsit nyitottabb lenni. Nagyon hamar észre fogod venni, hogy a világ is kinyílik neked! Ezt ajánlom a 30 éves válaszolónak is! :)

2012. márc. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
21%

Esélytelen.

Ha a párod is olyan lenne, mint te, csak marnátok egymást.

Aki nem hétköznapi átlag ember, annak nagyon kicsi az esélye párkapcsolatra.

Aha, mutassuk meg magunkat, és visítva szaladnak el, mert merünk mások lenni.

2012. márc. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Persze:) Én is ilyen vagyok, a szerelmem viszont társasági ember, imád emberek között lenni. Van, hogy elkísérem őt a haverjaival, de van hogy inkább itthonmaradok, elviszem a kutyáimat sétálni, olvasok stb. Ez sosem szült nálunk konfliktusokat, elfogadjuk így egymást.
2012. márc. 6. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne párod?

Zárkózott vagy, nyilván egy hasonló zárkózottal jössz majd össze.

Suliban, munkában, társaságban...

Hidd el, sok a zárkózott ember.

Neked is megvan a párod, mint mindenkinek.

2012. márc. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok.Szerintem lehet.
2012. márc. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!