Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nincsenek barátaim, nehezen...

Ha nincsenek barátaim, nehezen jövök ki mindenkivel, attól még lehet párom?

Figyelt kérdés
Nem is az hogy nehezen jövök ki, sokakkal jóban vagyok, de ezek nem barátságok. Mindenki társaságában kevesebbnek, rosszabbnak, butábbnak, mulyábbnak, csúnyábbnak érzem magam, és így nincs kedvem velük lenni, zárkózott vagyok. Így lehet kapcsolatom vajon, vagy esélytelen?
2012. márc. 5. 22:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem lehetetlen, de szeretném leírni az én történetem.

Exem, akit nagyon szerettem, szintén ilyen volt, nála már kisebbségi komplexus felé hajlott a dolog.

Nekem mindig elégedetlenkedett, másokat leszólt, néha önmagát is, szarkasztikus volt, nem hitte el hogy dicsérem. Aztán nem is nagyon akart a barátaimmal se találkozni, mert hogy nem jó társasági ember, közben persze méltatlankodott, hogy nincsenek barátai, stb.

Nálunk a kegyelemdöfés az volt, hogy nem tudtuk megbeszélni.


Le kell ezt rendezned magadban, vagy a pároddal együtt, de bizony a párkereséshez kell kiállás, amit így, ezzel a hozzáállással nehezen tudhatsz magadénak...

2012. márc. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Simán :D tapasztalatból mondom, mert én mindenhol fekete bárány voltam, kiközösített, stb :) Részben az én "hibám" is, mert a mostani szemellenzős társadalom nehezen viseli el, ha valaki kilóg a sorból :) De mindenki megtalálja előbb vagy utóbb a neki megfelelő társaságot, nekem speciel sikerült, és már a 4. barátommal vagyok (aki az első is volt, de ez hosszú :D) Szurkolok neked :)
2012. márc. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kedves második és harmadik levélíró!

Írjatok egymásnak, oszt annyi.

2012. márc. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!