Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki már 2-3 éve tetszik.Nagyon bele voltam zúgva. Aztán ez csendesült. Azóta van egy kedves aranyos hűséges(remélem) barátom, akit nagyon nagyon szeretek. A baj csak az, hogy az ország másik felén lakik. Eddig 1x találkoztunk..Vérbeli facebook kapcsolat.. De ettőlföggetlenül ugyanúgy szeretjük egymást. Szóval.. A problémák ott kezdődnek, hogy a fiú aki nagyon bejött/bejön nekem írt egy 'szerelmes levelet'. Nagyon aranyos meg minden. És énis belészerettem. Ha a barátommal együtt élnénk, vagy csak közelebb lakna akkor ez biztos nem történt volna meg. Ezt én egy komoly kapcsolatnak tartom, és a barátom is így gondolja. És most jött ez a másik srác.. Teljesen összezavart. Ma megölelt, (kb 5percig szorított) és meg kell, hogy mondjam jól esett. Persze megszakítottam ezt, mondtam, hogy nem szabad, te is tudod, hogy van valakim. Erre megpuszilt. Jólesett, nagyon jól. És szerintem látta is a szememben. De belegondoltam utána, hogy te jó isten én a barátomat is szeretem. Ti mit tennétek a helyemben? Mielőtt még mindenki le rib@ancozna elmondom, hogy én sem szerettem volna így és ilyen még nem történt velem soha.
2012. márc. 14. 13:55
 1/9 anonim válasza:
hát azzal a sráccal akivel faceen taliztál nem hiszem hogy mukodni fog szoval én azt a srácot választanám aki kozel lakik :) és igen tényleg nem vagy ribi amugy hány éves vagy?
2012. márc. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nagyon ismerős. Tudom, milyen rossz lehet. Mióta ismered a facebook-os barátodat? Ha rövidebb ideje, mint azt, aki ölelgetett, akkor szerintem hagyd, és maradj azzal, akit jobban ismersz.

Én is hasonló helyzetbe kerültem. Facebook-on megismertem valakit, akivel teljesen eg hullámhosszon vagyunk, de ő az ország másik vágáben lakik. Nehezen oldanánk meg a találkozást. Eleinte hitegetett, hogy majd megoldjuk, meg nem is olyan nagy táv ez. Így belehabarodtam... 2-3 hónapig flörtöltünk, már nagyon találkozni akartunk. Azt mondta, hogy ő nem tudna mással lenni, amíg nem találkoztuunk, addig nem tud mással kapcsolatba kezdeni. A találkozást nem tudtuk megoldani, így webcamoztunk. Kölcsönös volt a szimpátia. De pár nappal később, megegyeztünk, hogy csak barátok maradunk, mert hosszútávon nem működne a távolság miatt. Elég könnyen túl tette magát rajtam, mert már csajozik, meg meséli nekem, hogy már sokkal jobban érzi magát, mert már képes ránézni más lányokra is. Ennek örülök, hogy jól van, és annak is, hogy így alakult, mert ha tényleg halálosan szeretett volna, akkor nem tette volna túl magát ilyen könnyen.

2012. márc. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!


A FB kapcsolat nem fogg működni!


Itt a másik srác, akit imádtál és szerintem még mind a mai napig, mert nem esne jól az ölelése.


Akkor mi a kérdés? Tudod te magad is a választ!


23/N

2012. márc. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 tetro ***** válasza:
Drága, akivel 1x találkoztál életedben, az nem párkapcsolat, főleg nem komoly. Akkor sem ha ezzel hitegetitek egymást és magatokat.
2012. márc. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az 'ölelgetős' fiút óvoda óta ismerem, és kb 1 éve vagyunk olyan érdekes kapcsolatba..Flörtölünk aztán nagynehezen elfelejtsük egymást, majd megint kezdődik az egész elörről.. A barátomat..Kb fél éve.. De én még soha nem szerettem úgy senkit mint őt.. Ezért lenne nagyon nehéz azt mondani neki, hogy vége. De most valahogy múlt a nagy szerelemből.. Imádom még mostis de nem annyira mint a legelején. A távolságra csak annyit, hogy már egyszer-kétszer szakítottunk ezmiatt, de végül abban állapodtunk meg, hogy ha befejezi a sulit, (jövő évvége) akkor kibérelünk egy lakást, és összeköltözünk. És azt mondta, hogy neki is én vagyok a nagy Ő meg sohasem szeretett így senkit mint engem, pedig ő pár ével idősebb nálam.. Én 17 ő 21 éves. Egyszerűen nem tudom mit tegyek :(
2012. márc. 14. 14:11
 6/9 A kérdező kommentje:

*elfelejtjük*

xd

2012. márc. 14. 14:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is így volt. És eléggé fáj, amit korábban leírtam. Mindketten így érzünk. De úgy gondolom, ha képes csajozni, akkor nem szabad benne megbíznom. Így lesz a legjobb. Ha esetleg mégis úgy alakul, egy kis idő múlva, hogy még mindig szeretjük egymást, akkor megpróbáljuk.
2012. márc. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, írhatsz privátot.
2012. márc. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
huha téll komolynak tunik a facees pasi :/ hát akkor fogalmam sincs :/ bocsi
2012. márc. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!