Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hűtlenebbek a nők?

Figyelt kérdés
2012. márc. 13. 17:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azok? :(
2012. márc. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

mert több választási lehetőségük van! :)


míg 1 pasinak 1 nő csapja a szelet, addig egy csajnak 10 pasi

2012. márc. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én sosem csaltam meg senkit.

Engem 3-an is.


Nem tudom honnan szedted ezt... -.-


Egyébként ha statisztikai példákkal akarsz dobálózni, akkor sem nyertél, mert a férfiak - saját bevallásuk szerint - hűtlenebbek, mint a nők.

2012. márc. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ezt nem tudom honnan vetted, a statisztika szerint a férfiak hűtlenebbek. Szóval rosszul tudod!


26N

2012. márc. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

3. válaszóló!


Ezen azért sokat lehetne vitázni!!

Te azzal én ezzel értek egyet.


A nők nyilván nem azzal értenek egyet h ők többször, és a férfiak sem azzal h ők...

2012. márc. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

jajj persze már!


A nők nyilván a pasikat fogják hibásztatni és rájuk fognak szavazni nem magukra nem a nőkre!


Mi meg a nőket ennyi!

2012. márc. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

rühellem a nőket, és rühellem a férfiakat, hogy állandóan egymásra dobálják a "te vagy a hűtlen!" f*szságokat!!!


akassza fel magát mindenki egy lámpavasra, és akkor hátha az majd hűségesebb lesz! Idióták


Tisztelet a kivételnek, aki normális, mind a nők, mind a férfiak közül.

2012. márc. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 AncsiPancsy ***** válasza:

Én sem osztom a véleményed, hogy a nők hűtlenebbek lennének...de ki tudja!?

Én soha nem csaltam meg senkit és ezután sem teszem! Engem többen is csaltak meg, éppen ezért nem teszem, mert tudom, milyen rossz érzés.

Lehetne ezen hosszasan vitázni amúgy, de sosem jutnánk dűlőre...

2012. márc. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy csakis és kizárólag a nők, ezt tapasztalatból mondom, hisz párom kivel van egy közös babánk lelépett egy nővel. Tehát ez relatív, hogy kik hűtlenek. Én nem mondanám, hogy a nők nem hűtlenek, mert bizony nagyon sokan azok, de pasikban is vannak hűtlenek, tehát nincs olyan, hogy kik a hűtlenebbek. Egyformán hűtlenek a nők is és a pasik is.
2012. márc. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
15%

Érdekesebb szerintem az a kérdés, hogy miért hűtlenek az emberek.


Mert hogy általában azok.


És itt a következő kérdés: miért kényszerítjük magunkat monogámiába, ha szemmel láthatólag nem működik? Miért ne lehetne valakinek egyszerre több párja is, akár férfi, akár nő az illető? Féltékenység nélkül, pusztán személyes szimpátia alapján együtt lehetnének, akiben igazán megbíznak, azzal vállalhatnának gyereket is.


Persze mindez nem lenne kötelező (továbbra is lehetne a "hagyományos" módon élni), de nem ítélné el a társadalom ezt a verziót sem.


Nem lennénk boldogabbak, úgy faji szinten?

2012. márc. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!