Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hol vagy hogyan lehetne így ismerkedni?

Figyelt kérdés

A hölgyek társaságát nem azért keresem, hogy lefeküdjek velük, hanem, hogy legyen valaki akivel elmehetek moziba, sétálni, kirándulni, akivel el lehet beszélgetni, ökörködni vagy csak úgy kettesben lenni egy esős vagy havas éjszakán és nézni az ablakot verő esőt vagy a békés, hófedte tájat, esetleg a csillagokat. Azaz inkább haver csajt keresek minden lányban akivel összejönnék és nem ágypartnert. Unom már, hogy a csajok azért dobnak ki hetek-hónapok múlva, mert nem akarok velük heti 1-nél többször vagy egyáltalán egyszer sem lefeküdni, pedig már az első randin elmondom nekik, hogy nem szeretem a szexet és ha ez nekik gond, akkor ne folytassuk tovább, de mindig mondták, hogy ez tök jó és beleegyeztek. Aztán meg fel vannak háborodva, ha valóban nincs.

Mindig azzal jönnek, hogy biztos túloztam az első randin ezzel, pedig nem.

Hogyan lehetne végre úgy megértetni veletek csajokkal, hogy valóban ez a helyzet? Vagy hol lehetne ilyen lánnyal összejönni?

Szerintem aszexuális vagyok és a meztelen női test látványa sem pozitívan hat rám, hanem lehervaszt. A testiség is nálam a kézfogás, ölelés és a csók, közösülés vagy petting nálam nem jön be.

Ja és nem vagyok meleg sem, szeretem a lányokat, csak lefeküdni nem szeretek/szeretnék velük.


Visszasírom fiatal koromat, mikor 14-15 évesen még nem volt egy párkapcsolatban szexualitás.

22/F


2012. márc. 12. 15:57
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Ha valaki férfi létére nem szereti a szexet, az menjen pszichológushoz mert beteg ember.


Ha valaki férfi létére a férfiakkal szeret szexelni, az teljesen egészséges, becsülendő dolog, és büszkén vonulgasson a fő utcákon.


2012...

2012. jún. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kapcsolatban nem a szex a fontos... vannak annál sokkal fontosabb dolgok is. Pl. hoyg lehessen beszélgetni, akár lelkizni, sétálni, közös programokat csinálni stb... Ezzel nem azt mondom, hoyg hanyagolni kell a szexet 100%ig, de azért ha összejön az ember valakivel, és már lassan egy éve együtt van vele, akkor mehet egy kis szex. Én személy szerint olyna pasit keresnék, akit nem csak a szex érdekel. Sajnso manapság nemigen létezik ilyen ember, vagy nem találtam rá. Szerintem majd találsz egy magadhoz való lányt előbb-utóbb. A legfontosabb, hogy az ember mellett legyen valaki örömben, bánatban, legyen kit megölelnie, legyen kivel kézenfogva sétálni:) 20/l
2012. jún. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Én se vagyok nimfomán, de a szex az KVA JÓ! :D Nem értem, hogy mi bajod, orvos nem vagyok, de komolyan nem tudom, hogy mi nem tetszik benne. :D


L/18

2012. jún. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:

32-es: Pontosan, ahogy mondod. Szeretnék már ilyen lányt találni magam mellé, de láthatod, hogy nem sikerül :(

Mint ahogy írtam valószínűleg aszexuális vagyok, emiatt lehet a szextagadásom és írtózásom.

2012. jún. 14. 17:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!