Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hol vagy hogyan lehetne így ismerkedni?

Figyelt kérdés

A hölgyek társaságát nem azért keresem, hogy lefeküdjek velük, hanem, hogy legyen valaki akivel elmehetek moziba, sétálni, kirándulni, akivel el lehet beszélgetni, ökörködni vagy csak úgy kettesben lenni egy esős vagy havas éjszakán és nézni az ablakot verő esőt vagy a békés, hófedte tájat, esetleg a csillagokat. Azaz inkább haver csajt keresek minden lányban akivel összejönnék és nem ágypartnert. Unom már, hogy a csajok azért dobnak ki hetek-hónapok múlva, mert nem akarok velük heti 1-nél többször vagy egyáltalán egyszer sem lefeküdni, pedig már az első randin elmondom nekik, hogy nem szeretem a szexet és ha ez nekik gond, akkor ne folytassuk tovább, de mindig mondták, hogy ez tök jó és beleegyeztek. Aztán meg fel vannak háborodva, ha valóban nincs.

Mindig azzal jönnek, hogy biztos túloztam az első randin ezzel, pedig nem.

Hogyan lehetne végre úgy megértetni veletek csajokkal, hogy valóban ez a helyzet? Vagy hol lehetne ilyen lánnyal összejönni?

Szerintem aszexuális vagyok és a meztelen női test látványa sem pozitívan hat rám, hanem lehervaszt. A testiség is nálam a kézfogás, ölelés és a csók, közösülés vagy petting nálam nem jön be.

Ja és nem vagyok meleg sem, szeretem a lányokat, csak lefeküdni nem szeretek/szeretnék velük.


Visszasírom fiatal koromat, mikor 14-15 évesen még nem volt egy párkapcsolatban szexualitás.

22/F


2012. márc. 12. 15:57
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem egy pszichológusra lenne szükséged, akinek a segítségével felderíthetnéd, mi az oka annak, hogy így viszonyulsz a szexualitáshoz.
2012. márc. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy félsz?--> Lehet, hogy önértékelési problémáid vannak és azért fojtod el magadban a dolgokat.

Az semmiképp sem normális, hogy nem vonzódsz hozzájuk..

Szerintem nem nagyon fogsz így nőt találni. Talán egy ideig jó az, amit mondasz. De milyen az már, hogy velem vagy és undorodsz tőlem/ nem kívánsz? (ez egy nőnek kb így jön le és nagyon szar érzés..). Így hosszú távra ne tervezz..

2012. márc. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Fú basszus hát feléd tényleg elég más szelek fújnak, mint általában. Ez elég érdekes, mert még a melegek is ugyanolyan intenzitással keresik a szex lehetőségét, mint a hetero-k, és ez nem is bevett viselkedés egy húszas éveiben járó sráctól. Én nagyon irigyellek olyan szempontból, hogy valamiért biztosan akarnak tőled valamit a nők, de viszont nem értem a te álláspontod. Valószínű, mivel hogy a helyzet ismeretében bátran kijelenthető hogy nyomulós semmiképp sem vagy, hogy ez az ami benned vonzza a nőket a megjelenéseden túl. Igazából tanácsot nem tudok adni, csak egy kérdésem lenne hozzád: Te szoktál maszturbálni, és ha igen, akkor mire gondolsz közben? Vagy megvárod míg spontán magömlésig fajul a helyzet?
2012. márc. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
Lehet ez nem normális, kicsit én is ilyen vagyok. Bár ha megölel valaki az jól esik.
2012. márc. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

1-es: Hát nem tudom, emiatt nem igen mennék el dokihoz :S

2-es: Nem félek, csak nem szeretem a szexet és a meztelenkedést.

3-as: Nem szoktam önkielégíteni, így is kb. havonta van csak éjszakai magömlésem. Taszít a gondolat is, hogy magahoz nyúljak.

4-es: Az öleléssel, puszilgatással nincs gondom, csak amik ezek után jönnek (petting, előjáték, aktus).

2012. márc. 12. 16:24
 6/34 anonim ***** válasza:

Hogy elmész-e dokihoz, az csak és kizárólag a Te döntésed lehet. Én nem küldhetlek el pszichológushoz. Csak megemlítettem, mint lehetőséget, hiszen egyrészt rengeteg örömből maradsz ki - és itt egyszerre gondolok a szexre (vagy nevezzük inkább szeretkezésnek) és minden másra, hiszen enélkül nem lehet hosszú távon egészségesen működő párkapcsolatot fenntartani. Nem kell, hogy mindenkinek napi 3 legyen az igénye, lányok közt is akad kisebb és nagyobb "étvágyú", és még csak nem is a heti egy alkalom az igazi baj, ha az minőségi és örömteli lenne. De ahogy leírod, nem az.


Ráadásul folyamatosan próbálod a saját kakid átkenni a lányokra: "már az első randin elmondom nekik, hogy nem szeretem a szexet és ha ez nekik gond, akkor ne folytassuk tovább, de mindig mondták, hogy ez tök jó és beleegyeztek. Aztán meg fel vannak háborodva, ha valóban nincs."

Persze, amit csinálsz, elméletben korrektnek TŰNIK. Csakhogy még azt sem értékeled, hogy ezek után minden lány adott még esélyt, hogy kialakuljon valami.


Komoly érzelmi-érettségi problémáid lehetnek, amiken pszichológussal tudnál segíteni. Ha nem teszed, akkor viszont ezt fogod tapasztalni egy életen át. Csak egyre ritkábban, hiszen ahogy haladsz a korban előre, a lányok is egyre érettebbek lesznek, akikkel kapcsolatba kerülsz, és egyre kevesebb ideig fogják ezt tolerálni.

2012. márc. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy szenvedély nélküli kapcsolat kell, mert imádok csókolózni meg átölelni, masszírozni azaz éreztetni a másikkal, hogy szeretem, csak a szexxel hagyjanak békén.
2012. márc. 12. 16:33
 8/34 anonim ***** válasza:
Igen. Épp ezért lenne valószínűleg nem túl bonyolult dolog megtalálni szakemberrel azt a gátat, ami pont a legszebb részben akadályoz, hogy teljesen egyesülj azzal, akit szeretsz.
2012. márc. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
De ő már 22 éves. Az ő korában már minden lány réges-rég érett. A baj csak azzal lehet, hogy valami gyerekkori berögződés miatt nem tud úgy nézni a nőkre, mint egyfajta vágy megtestesítőire. Nekem ennek pont az ellenkezője történt (inkább nem részletezem) és ennek eredményeképp, én rendkívül szexéhes vagyok, napi 3X 4X-i is simán beleférne nekem. Én rendkívül kívánatosnak tartok egy női testet, és abszolút semmi rokon érzésem nincs a kérdező érzéseivel. Én is tanácsolná a pszichológust, bár én magam sem mennék el a problémáimmal, úgyhogy ez tőlem nem igazán hangozhat hitelesnek és motiválónak. Gondolj bele mélyen, hogy történt-e régen valami, ami benned ezt az álllapotot kiváltotta!
2012. márc. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

22 évesen??? Hol érett akkor minden lány? Persze, a nemi érésnek vége ekkorra, menstruál, elvileg szülni is tud, de én nem erről az érettségről beszélek.


Én magam 25 körül még nagyon sokat értem, változtam, sőt, szerintem most, közel 27 évesen még mindig tart a folyamat.

2012. márc. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!