Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hol vagy hogyan lehetne így ismerkedni?

Figyelt kérdés

A hölgyek társaságát nem azért keresem, hogy lefeküdjek velük, hanem, hogy legyen valaki akivel elmehetek moziba, sétálni, kirándulni, akivel el lehet beszélgetni, ökörködni vagy csak úgy kettesben lenni egy esős vagy havas éjszakán és nézni az ablakot verő esőt vagy a békés, hófedte tájat, esetleg a csillagokat. Azaz inkább haver csajt keresek minden lányban akivel összejönnék és nem ágypartnert. Unom már, hogy a csajok azért dobnak ki hetek-hónapok múlva, mert nem akarok velük heti 1-nél többször vagy egyáltalán egyszer sem lefeküdni, pedig már az első randin elmondom nekik, hogy nem szeretem a szexet és ha ez nekik gond, akkor ne folytassuk tovább, de mindig mondták, hogy ez tök jó és beleegyeztek. Aztán meg fel vannak háborodva, ha valóban nincs.

Mindig azzal jönnek, hogy biztos túloztam az első randin ezzel, pedig nem.

Hogyan lehetne végre úgy megértetni veletek csajokkal, hogy valóban ez a helyzet? Vagy hol lehetne ilyen lánnyal összejönni?

Szerintem aszexuális vagyok és a meztelen női test látványa sem pozitívan hat rám, hanem lehervaszt. A testiség is nálam a kézfogás, ölelés és a csók, közösülés vagy petting nálam nem jön be.

Ja és nem vagyok meleg sem, szeretem a lányokat, csak lefeküdni nem szeretek/szeretnék velük.


Visszasírom fiatal koromat, mikor 14-15 évesen még nem volt egy párkapcsolatban szexualitás.

22/F


2012. márc. 12. 15:57
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van, lehet, hogy találsz ilyet. Kérdés, hogy pont ő majd tetszik-e más szempontból, lesz-e témátok. Na mindegy, te döntésed.
2012. márc. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim válasza:

Hú, csodálkozva olvastam a kérdésedet és az eddigi válaszaidat is. Hasonló cipőben vagyok én is. Sokkalta fontosabb számomra a közös program, mint a szex.

Küldök egy PÜ-t, beszélgessünk.

21L

2012. márc. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

Szerintem te nagyon unalmas vagy, és az van hogy szex az nem kényszer hanem az hogy azzal bizonyítjátok hogy kívánjátok egymást, meg ha olyan akkor az olyan leírhatatlan dolog... Hát de te tudod a melegeket nem ítélem el annyira mint a te fajtádat, lehet haragudni ez van. Ja, és akkor írtad a kézfogást az kb. alap hogy van barátod haverod minimum köszönés kézfogás. Ölelés, nincs családod valakid...akivel meg öleled egymást. Ember magadhoz nem mersz nyúlni... Akkor minek neked bárki is, menj el egy barátodhoz, persze épp hogy csak köszönj

neki, véletlenül se keljen hozzá nyúlnod és hívd el moziba. Te életed végül, és ebbe az a legjobb hogy én ezt 17 éves fejjel látom így, remélem nem én vagyok az egyetlen.


17/F

2012. márc. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Hát gyerekek, most kihűltem, és pár ismerősöm is ki fog, akiknek megmutatom ezt. Ez bazzeg komolyan, a sors iróniája, vagy én nem tudom, de ez beszarás.


Szoktunk erről haverjaimmal beszélgetni, hogy miért nem olyan egyszerű ez az egész, hogy minket miért nm találnak be az ilyen könnyűvérű csajok, akik nem szaroznak és nem várják el a hosszadalmas járási procedúrát, hanem egyből mehet a dugás, minden. Hogy miért kell a bizalmába férkőzni a lánynak, randira vinni, sokat beszélgetni vele, stb. Aztán ha ez megvan legjobb esetben néhány hónap alatt, akkor mehet a kuráftu.


Erre itt olvasom, hogy egy ilyen fiúnál, aki ha rajta múlna az életben nem dugná meg őket, meg ezen problémáznak kapásból egy-két hónap, sőt HETEK alatt, hogy miért nem szexelnek. Esküszöm, ilyen nincs.


Akik meg képesek lennének akár ismerkedés után fél órával megcuccolni őket, azoknak meg megy a "még nem állok készen rá, még nem ismerlek eléggé, stb." Aztán majd hónapokra rá megengedik.


Hihetetlen, egyszerűen elképesztő.

2012. márc. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

Szexeltél már valaha?


Csak jóból mondom, hogy nem ártana felkeresned egy szexuálpszichológust! Tudom, "ciki elmenni meg oda a hülyék járnak" :/ Pedig ez nem így van!! Segíthetne rajtad.

Te nem is akarsz gyereket mondjuk? Végülis könnyebb belenyugodni a helyzetbe és nem tenni semmit..

Őszintén sajnállak, hogy a világ legcsodálatosabb dolgaiból kimaradsz!


Egy (lehet hogy bunkó) kérdés: Hogy fürdesz, ha utálsz magadhoz érni?

2012. márc. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

23-as: Írtam, hogy kézfogás, ölelkezés, csók belefér, sőt szeretek is, az egyetlen dolgo csak a szex és a meztelenkedés.

25-ös: Szexeltem már párszor persze, éppen ezért írtam, hogy ez nekem nyűg, nem szeretem. Gyerek még nem foglalkoztat így 22 évesen, ha majd kell, akkor gondolom valahogy lesz, de így előre tervezni még nem akarok.

Nem értem, hogy a fürdés hogy jön ide. Lezuhanyzok és kész, ugyanúgy, mint bárki más. Csak a maszturbálástól írtózok.

2012. márc. 14. 20:26
 27/34 anonim válasza:

Na de miért rossz neked a szex? Leírnád, hogy miket élsz át alatta, hogy keserű dolog számodra ez?

Talán a leírtakból valaki tud valami igazán hasznosat mondani számodra.


Szvsz neked egy olyan csaj kellene, aki kiváló az ágyban és úgy tudna veled lenni, hogy csillagokat látnál tőle. Van egy olyan érzésem, hogy az eddigi partnereid nem voltak jók a szexben és így neked sem volt jó ez, így már előre viszolyogsz az egésztől és kudarcra ítéled a későbbi szexeket. Próbálj ellazulni és enged át magadat a csajnak. Olvastam a régebbi kérdésedet is, így tudom, hogy az előjátékot kedveled. Talán hosszabbnak kellene az előjátéknak lennie, hátha a lány fel tud annyira húzni, hogy a végén öröm legyen számodra a szex és végre rájönnél, hogy ez igen is lehet nagyon-nagyon jó és akkor talán nem lesz "nyűg" meg "felesleges időpocsékolás".

2012. márc. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

Leila: Nem tudom. Mikor megpillantok egy teljesen meztelen női testet, nem érzek semmit, ellenben, ha valami szexis ruhában vagy fehérneműben van a hölgyemény. Mások azt mondják ez azért van, mert így rejtélyesebb, titokzatosabb a lány számomra. Ebben lehet valami.

Egy meztelen p*nci vagy kebel látványa olyan érzéseket hoz fel nálam, mintha valami szörnyű balesetet vagy undorító dolgot látnék.

Éppen ezért az aktus folyamán se érzek semmi örömet és hiába kötöm vagy csukom be a szememet, az se segít. Sőt, van mikor elkezdek közben szédülni vagy csak simán fáj a fejem miatta, így próbálok hamar tőlleni rajta. "Szerencsére" nem bírom sokáig (3 perc), de az is elég nekem ahhoz, hogy utána rossz kedvű, morcos legyek.


A fent leírtak miatt nem valószínű, hogy egy ilyen hölgy, mint ahogy írtad, segíteni tudna rajtam, de mivel valószínűleg nem lesz semmi változás az életemben a párkapcsolatokat illetően, hátha egyszer kifogok egy ilyen lányt és akkor meglátom.

Az meg, hogy az eddigiek nem voltak jók a szexben, nem tudom, lévén nincs összehasonlítási alapom, hogy melyik jó, melyik nem. Szinte ugyanolyan érzés volt mindegyikükkel.

Az előjátékkal kapcsolatban sem llehet mit tenni, volt. hogy 1,5 órás volt, az eredmény ugyanaz volt ebben az esetben is, mint a többiben. Nem volt élvezetes maga az aktus.

2012. márc. 14. 21:07
 29/34 anonim ***** válasza:

"Gyerek még nem foglalkoztat így 22 évesen, ha majd kell, akkor gondolom valahogy lesz,"


hát elárulhatok egy nagy titkot: gyerek az nem lesz valahogy. Te se csak úgy lettél valahogy...

2012. márc. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
A valahogy az örökbefogadást, mesterséges (fúj) megtermékenyítést is takarhat, arról nem is beszélve, ha rátalálok egy olyan partnerre, akinek szintén nincs nagy szüksége a szexre, akkor is lehet, hogy néha lefekszünk majd egymással, ha akarunk gyereket.
2012. márc. 15. 18:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!