Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hol vagy hogyan lehetne így ismerkedni?

Figyelt kérdés

A hölgyek társaságát nem azért keresem, hogy lefeküdjek velük, hanem, hogy legyen valaki akivel elmehetek moziba, sétálni, kirándulni, akivel el lehet beszélgetni, ökörködni vagy csak úgy kettesben lenni egy esős vagy havas éjszakán és nézni az ablakot verő esőt vagy a békés, hófedte tájat, esetleg a csillagokat. Azaz inkább haver csajt keresek minden lányban akivel összejönnék és nem ágypartnert. Unom már, hogy a csajok azért dobnak ki hetek-hónapok múlva, mert nem akarok velük heti 1-nél többször vagy egyáltalán egyszer sem lefeküdni, pedig már az első randin elmondom nekik, hogy nem szeretem a szexet és ha ez nekik gond, akkor ne folytassuk tovább, de mindig mondták, hogy ez tök jó és beleegyeztek. Aztán meg fel vannak háborodva, ha valóban nincs.

Mindig azzal jönnek, hogy biztos túloztam az első randin ezzel, pedig nem.

Hogyan lehetne végre úgy megértetni veletek csajokkal, hogy valóban ez a helyzet? Vagy hol lehetne ilyen lánnyal összejönni?

Szerintem aszexuális vagyok és a meztelen női test látványa sem pozitívan hat rám, hanem lehervaszt. A testiség is nálam a kézfogás, ölelés és a csók, közösülés vagy petting nálam nem jön be.

Ja és nem vagyok meleg sem, szeretem a lányokat, csak lefeküdni nem szeretek/szeretnék velük.


Visszasírom fiatal koromat, mikor 14-15 évesen még nem volt egy párkapcsolatban szexualitás.

22/F


2012. márc. 12. 15:57
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Az ember jelleme haláláig folyamatosan alakul, illetve fejlődik. Szerintem te is tudod hogy nem erre értettem. Az idő múlásával egy lány ezután már nem lesz más ember, legfeljebb 10-20 év múlva elkezdődik az öregedés NAGYON korai fázisa. Én így gondoltam amit írtam.
2012. márc. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
Bocs, de én tényleg mást tapasztaltam. Most mondhatod, hogy akkor én is az öregedés egy nagyon korai fázisában vagyok, lehet, mittudomén. Csak azt tudom, hogy ha most összevetem a párkapcsolatról alkotott elképzelésem a 3 évvel ezelőttivel, akkor nagyon komoly változások álltak be. Miközben az általános helyzetem (lakhatás, tanulás, állás) annyira nem változott... Vagyis a változás belül zajlik.
2012. márc. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:

Kérdező! a leírtak alapján egyértelműen aszexuális vagy. ez nem betegség, ez így alakult ki nálad és pont.

ami nem megy, nem kell erőltetni, pláne ha nem kívánod..


egyébként külsőleg milyennek tartod magad? jóképű, átlagos, stb vagy milyennek?

2012. márc. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Átlagosnak tartom magam, de emelett inkább nevezném magam visszahúzódó, érzékies, lelkizős pasinak.
2012. márc. 12. 20:17
 15/34 anonim ***** válasza:
Mint ahogy írtam anno is, a meztelen nő látványára való "lekonyulás"-t el lehet kerülni azzal, ha a lány fent hagyja a melltartóját, valamint lyukas aljú bugyit vegyen fel a lány vagy egy ultra mini szoknyát, ami csak a punciját takarja.
2012. márc. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

15-ös: Akkor sem jó. Nem vonz a testiség, az aktus. Feleslegesnek tartom, inkább helyette aludnék, olvasnék vagy csak beszélgetnék a partneremmel.

Számomra nyűg a szex, nem szeretem.


Egy lelki társra vágyom, nem egy ágytársra :(

2012. márc. 12. 20:42
 17/34 anonim ***** válasza:
Csakhogy közben elfeleded, hogy az igazi csoda az, amikor mindkettő ott van egy személyben. És egyszerre testi ÉS lelki élmény a szeretkezés is, nem csak egy "aktus"...
2012. márc. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
De nekem nem élmény a szeretkezés. Feleslegesnek és nyűgnek tartom, nincs benne számomra semmi jó.
2012. márc. 13. 11:27
 19/34 anonim ***** válasza:

OK, akkor csinálhatod ezt így tovább. Teljesen a te választásod, hogy megoldod-e a Te problémád (mert ez a te problémád, és nem a lányoké, akikkel megpróbálsz összejönni) vagy így hagyod, de azt kénytelen leszel tudomásul venni, hogy nem a lányokkal van a baj, hanem veled.


Tehát két választásod van:

változtatsz, vagy berendezed az életed így.

2012. márc. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:

Valószínűleg a 2.-at választom, ha csak ebből a kettőből választhatok. A szex számomra nagyon rossz, ezen nem tudok változtatni. Ez olyan, mintha te utálnál mosogatni és minimum napi 1x kellene minden nap. Szerintem bekattannál és próbálnál ellene tenni valamit.

Nem hiszem, hogy nincs a világon (Mo-on) olyan lány, aki egyáltalán nem akar szexet.

2012. márc. 13. 11:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!