Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szereted annyira a párod,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szereted annyira a párod, hogy megbocsátanád, ha megcsalt?

Figyelt kérdés

engem megcsaltak...részegen csókoloztak, az exével.

és azzal jön most, hogy ha igazán szeretem, akkor megbocsátom neki, meg nem is szeretem, ha nem adok neki még egy esélyt....

nemtudom...soha nem fogok tudni bízni benne már..

20/F


2012. márc. 12. 06:29
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Nem adnék, mert megcsalásra nincs mentség. Az más, hogy szereted (úgy, hogy nem érdemli meg), de magadat is szeresd annyira, hogy nem engeded, hogy így megalázzanak. Dobd, tedd túl magad rajta és keress egy rendes lányt.
2012. márc. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

A megcsalás is szemét dolog, de az érzelmi zsarolás mindenen túl megy. Aki érzelmileg zsarolja a másikat, az kutyába se nézi az illetőt. Nem tiszteli, ergo nem is szeretheti, nem veszi emberszámba. (Általában gyerekes viselkedű/gondolkodású nők, illetve fogyatákosok csinálják.)


Veled pont ez történik haver.

2012. márc. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
igen ő ilyen...eléggé gyerekes...
2012. márc. 12. 17:01
 24/27 anonim ***** válasza:

Én meg megmondanám neki hogyha ő szeretne engem akkor nem lenne részeg és nem smaciznak az exével.


Amúgy meg amit kitudódna én nem tekinteném a páromnak.

2012. márc. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Az, hogy megbocsátom és az, hogy visszafogadom két külön dolog. Én biztosan szakítanék vele ezek után, nem lennék képes együtt lenni egy ilyen lánnyal, de ettől még megbocsátanám, nem haragban válnék el tőle és adnék neki baráti tanácsokat, hogy milyen hibákat ne kövessen el a következő kapcsolatában.
2012. márc. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

A megcsalás mindig azért van, mert nem történik meg a hűség melletti döntésre való méltó előkészület. Ez az előkészület azt jelenti, hogy mindkét fél megtanul uralkodni vágyain éretlen szerelem idején (ilyen éretlen szerelem a diákszerelem, ill. komoly kapcsolatok első évei). Aki egy-két évet nem bír ki a legkínzóbb szerelem és heves nemi vágy ellenére, az nem nagy eséllyel lesz hűséges, és a kapcsolat sem indul igazán tartósnak.

Ha megbocsátasz, akkor is új alapokra kell helyezni a kapcsolatotokat. Minimum két év kell szerelmeskedés nélkül, egymás személyiségének mélyebb és józan, racionális megismerésére törekedve. Ki kell zárni a kapcsolatból a testi intimitás szenvedélyesebb formáit, a kielégülés keresését egészen a teljes elköteleződésre irányuló közös döntés megéréséig, vagyis a házasságkötésig (min. újabb egy-két év). Ezzel bizonyítják egymásnak a szerelmesek, hogy komolyan gondolják a hűséget, és képesek is azt megtartani.


Ha tehát erre nem vagytok nyitottak, ne reménykedj; szerelmed csak múló élvezeteket adhat. A megbocsátásnak csak akkor van értelme, ha mindketten a tisztaság útjára léptek, kijárjátok a "önfegyelmezés iskoláját", vagyis komolyan veszitek a nemi élet rendeltetését.

2012. márc. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Mindig azt mondjátok...légy oszinte,vald be!Hát ez az, kinek jo ez?Te már nem tudsz benne bízni,ot meg a lelkiismerete kínozza.
2012. márc. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!