Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szereted annyira a párod,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szereted annyira a párod, hogy megbocsátanád, ha megcsalt?

Figyelt kérdés

engem megcsaltak...részegen csókoloztak, az exével.

és azzal jön most, hogy ha igazán szeretem, akkor megbocsátom neki, meg nem is szeretem, ha nem adok neki még egy esélyt....

nemtudom...soha nem fogok tudni bízni benne már..

20/F


2012. márc. 12. 06:29
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

1. az alkohol nem mentség.

2. ez érzelmi zsarolás.

3. Én ezek után nem maradnék vele, mert ez a lány nem ér semmit. Ne ő döntse el, hogy én hogyan ítélkezek és főleg ne ilyen sunyi eszközökkel.

4. Tapasztalat (bár nem az enyém), hogy ha egy nőnek elnézed az ilyen baklövést ,akkor felbátorodik és többször is eljátssza, mert úgy is megbocsátasz.

Magyarán egy kapcsolatban kellenek korlátok, amikor tudjuk, mik azok a dolgok amit egyáltalán nem tolerál a másik és ezért elveszthetjük. Következő kapcsolatodat ezzel kezd, hogy lefekteted a határokat, tisztán, érthetően, világosan.


22/L

2012. márc. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Mindenki a piára fogja szánalmas. Amúgy attól hogy valaki sokat iszik attól még képen önálló döntéseket hozni és tudatánál van, mert ha nem lenne akkor haza sem tudna menni. Én azt mondom hogy szakíts vele! én még le is kurv*znám és lealáznám hogy nem érdemel meg mert egy utolsó kis k*rva aki egy kis pia hatására bárkivel smárolna. Ha nem akarsz több csalódást otthagyod. Meg amúgy van ez a mondás is amiben van is igazság hogy ha egyszer meg teszi, többször is meg fogja. Részvétem:S


20/F

2012. márc. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

igen szeretem...még mindig...de nemtudom mit szeretek már benne...de még mindig érzem...

a tekintete még mindig előttem van..ahhogy rámnéz, azt nemlehet játszani...ha egyvalamivel a szemével nemtudott hazudni...szeretett...és könyörgött hogy fogadjam vissza...

2012. márc. 12. 09:05
 14/27 anonim ***** válasza:
A megbocsátás az egyik legszebb erény. Sajnos kevesen képesek rá...:(
2012. márc. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
fogalmam sincs mit fogok tenni....
2012. márc. 12. 09:13
 16/27 anonim ***** válasza:
Adj neki még egy esélyt!!! Ha újra megteszi, azonnal lapát...
2012. márc. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Szeirintem ha esélyt ad neki csak újjabb csalódás fogja érni. Most komolyan ha tényleg annyira szeretné akkor nem az exével smárolt volna. Sőt az is elképzelhető hogy lehet hogy szeret de szereti az exét is még mert ha már nem lenne semmi köztük akkor nem smárolt volna vele. Én még mindig azt mondom hogy szakíts vele.
2012. márc. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Smárolt az exével? És ráadásul részeg volt a ribi? Szétrúgnám a 3,14csáját, aztán kirúgnám. Undorító céda.Pfúj!
2012. márc. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

még egy esélyt?!

nemtudok mégcsak ránézni se most...

de minden gondolatom körülötte forog, és meg sem érdemli, mert nem érdemli meg...de mégis csak rá gondolok...

2012. márc. 12. 12:22
 20/27 anonim ***** válasza:
Amit a barátnőd leművel, az érzelmekkel való zsarolás/manipulálás. Lehet, hogy a megcsalást meg tudnám bocsátani, ha őszintén elmondaná, és nem azt akarná kihozni az egészből, hogy még én vagyok a köcsög, ha nem bocsátok meg. Sok ehhez hasonló emberrel voltam körülvéve egy időben, de kiirtottam mindet az életemből és nagyon jó döntés volt.
2012. márc. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!