Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szereted annyira a párod,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szereted annyira a párod, hogy megbocsátanád, ha megcsalt?

Figyelt kérdés

engem megcsaltak...részegen csókoloztak, az exével.

és azzal jön most, hogy ha igazán szeretem, akkor megbocsátom neki, meg nem is szeretem, ha nem adok neki még egy esélyt....

nemtudom...soha nem fogok tudni bízni benne már..

20/F


2012. márc. 12. 06:29
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Én megbocsájtanék,viszont nem tudnék igazából újra feloldódva vele lenni.

Még ha részegen is csinálta és nem emlékszik,akkor is ott lebegne a szemem előtt a dolog.

2012. márc. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 nicothyn válasza:
Hát épp ez az. Ilyet meg NŐ ne nagyon engedjen meg magának:) Ez inkább fenyegetőzés a részéről... Bizalom sose lesz többet. Legalábbis magamból kiindulva. Én sosem értettem azokat, akik sokkal keményebb (szexuális) megcsalásokat elnéztek a másiknak.
2012. márc. 12. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

nemfogok tudni ugy nézni rá soha többé...

és épp az a baj, hogy ha most ezt meg is bocsájtanám...soha nem volna olyan mint régen...meg mi a biztosíték, hogy nemtenné megg újra...ugyis megbocsájtja, mert szeret, meg egyszer már megbocsátotta....

2012. márc. 12. 07:06
 4/27 anonim ***** válasza:

Szerintem ne bocsájtsd meg neki, ha egyszer megcsinálta, akkor meg fogja még egyszer.

Az nem mentség, hogy részeg volt és kb. téged zsarolna érzelmileg, hogy ha szereted, akkor megbocsájtod. Ha ő igazán szeretett volna téged, akkor ezt nem csinálja meg.


Egy lány

2012. márc. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Nagyon visszataszító, ha egy lány leissza magát, bele se tudtam volna szeretni ilyen lányba. Egy nőben legyen már azért valami tartás, ne viselkedjen úgy, mint az állatok. De nem csak ezért nem bocsátanám meg neki. Mit keresett ott az exével? Miért nem veled ment szórakozni? Ha ott az ex, akkor pláne vigyázhatott volna, hogy ne igya le magát. Ez amit most csinál utólag, tipikus női hiszti, hogy nem is szereted igazán, ha nem bocsátod meg. Simán rámondanám, hogy ő se szerethet engem olyan nagyon, ha másokkal smárol, keressen magának inkább olyan pasit, aki ezt eltűri.
2012. márc. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy te szereted annyira, hogy megbocsáss neki. De ő nem szeret ugyanannyira, hogy ne csaljon meg. Szóval nem érdemli meg.


23F

2012. márc. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
A pia soha nem mentség :)
2012. márc. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mit tennék, engem az ő dumája zavar nagyon ebben a sztoriban. (Még ő mondja meg, a Te szerelmed mennyire értékes???)
2012. márc. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Ha nem is ballisztikus ívben, de hogy repülne az biztos.

34 ffi

2012. márc. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
0%
Az egy dolog, ohgy őt mennyire szereted (megbocsájtod vagy sem). Szerintem fontosabb kérdés, hogy magadat mennyire tiszteled avval, hogy megbocsájtasz neki vagy sem. (A megcsalásnak sok féle változata lehet. Van megalapozott - itt általában férfiak csalják az asszonyt - és van nem megalapozott. A te eseted az utóbbi, hisz részegen - egy nő sose legyen részeg - csalt meg. A megalapozott az, maikor egy nő érzelmileg annyira zsarolja, elnyomja a férfit, hogy amaz a megcsalással akarja magára hívni a figyelmet.)
2012. márc. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!