Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom azt mondta szakít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom azt mondta szakít velem, ha egyetemre megyek. Szerintetek ez fer?

Figyelt kérdés
Van már egy diplomám, de nem keresek vele túl jól. Kinéztem egy szakot, ami érdekel és jövedelmezőb is lenne persze. Gondoltam munka mellett megcsinálom. Erre a barátom kijelentette vagy Ő vagy az egyetem... Mi a véleményetek erről? Tök ledöbbentem. Persze nem kellene emiatt elköltöznöm más városba, mert nincs olyan távol a suli.
2012. márc. 10. 22:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
hagyd ott a francba. az ilyen nem barát
2012. márc. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi baja van az egyetemmel?
2012. márc. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az, hogy feszült leszek vizsgaidőszakban.
2012. márc. 10. 22:44
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést kérek,de nagy gyökér lehet a párod!Inkább örülne,hogy olyan párja van,aki tanul,és műveli magát,hogy megtudjon élni!Menj egyetemre,és csináld azt,amit szeretnél!Ne engedd,hogy megakadályozzon!Ha szeret téged,akkor el kell fogadnia,hogy egyetemre szeretnél menni (szerintem nem nagy bűn),és ha ezért szakít veled,akkor nem is szeret téged,vagy csak egyszerűen hülye.
2012. márc. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Az a problémája,hogy feszült leszel a vizsgaidőszakban?

Most tényleg bebizonyosodott,hogy hülye az ember.

2012. márc. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Gondolom ő kívülről se nagyon látott egyetemet, ha ennyi esze van.
2012. márc. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Hanariko ***** válasza:
83%
Jézusom mit kell egy apró szón kibukni? Azért ennyit hogy "fer" le lehet írni fonetikusan, magyarosan. A Word sem húzza alá, szóval helyes. Ez meg hogy "a felső oktatás közelébe se engedném." pff... szánalom. kérdező: menj egyetemre, írj magyarul mert az avgy, a barátod meg majd meglátod, komolyan gondolta-e :)
2012. márc. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Hanariko ***** válasza:
*vagy
2012. márc. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

a baratod szerintem felt teged

a sajat ismeroseim kozt is lattam mar tobbszor ahogy az uj munkahelyen vagy sulin a csaj tobbeves kapcsolatot szakit meg a buli kedveert, es ribanc lessz

2012. márc. 11. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Beszélgettünk reggel és végülis azt mondta rám bízza. Velem marad , de semmiben sem fog támogatni... :(
2012. márc. 11. 18:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!