Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A baratom katonai egyetemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom katonai egyetemre akar mit fog kezdeni, ha elvegzi; nem tul veszelyes?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Katona lesz.

De igen, kicsit veszélyes, de aki k...ának megy, ne sírjon ha megb....ák.

Egyébként a katonák nagy része soha nem kerül ki háborúba.

2011. febr. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ott is van polgári szak lehet pl:vegyész,orvos,szakács,stb...
2011. febr. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
inkább tanulj meg fogalmazni
2011. febr. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
14:44 jo, elismerem, hogy kifelejtettem egy szot. Es? Veled talan meg soha nem fordult elo? Erdekes modon az elso ket emberke nem szolt meg, hanem valaszoltak, mert megertettek, hogy mit szeretnek kerdezni (amit te is megertettel, csak neked elobbre valo a masikkal valo g€cizes, minthogy ertelmes ember reven valaszoltal volna)
2011. febr. 28. 14:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Katonacsaládban nőttem fel, és nem volt semmi hátrányom. Jó közalkalmazottként mindig otthon voltak időben. Persze van olyan beosztés, ahol hetente egy két estét éjszakáznak, meg olyan is, hogy két hétre elviszik őket aztsemtudod hova.


Szóval ha nem szeretsz olykor egyedül aludni, akkor kérni kell a kedvest, hogy olyan beosztást vállaljon.


Ha meg háború lesz úgyis elvisznek minden pasit, szóval ilyen szempontból mindegy. Meg szerinte mostmár nem lesz ilyen menetelős, sok ember összecsap háború. Lerendezik a polgáriakon atommal meg biofegverrel, illetve a gépeké lesz a főszerep.

2011. febr. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ertem, de feltem ot! Nem akarom, hogy barmi baja legyen. Ez vegulis nem olyan lenne, mint egy tanari allas. Meg aztan attol is felek, hogy neki az lesz a szenvedelye es engem el fog magatol dobni. Nem tudnal meg nekem meselni arrol, hogy a szuleid, hogy elik meg ezeket a dolgokat? Ugyanolyan eletet elnek, mint mondjuk egy akarmilyen alkalmazott? (bocsi, ezen a teren tudatlan vagyok, meg nem is nagyon merek rakerdezni a baratomnal, mert azt varta tolem, hogy orulni fogok, de nem igy sult el a dolog)
2011. febr. 28. 16:11
 7/7 anonim ***** válasza:

Ameddig nem megy ki Afganisztánba vagy tudomisénhova, addig a legveszélyesebb dolog amit csinál a hólapátolás...

Csak beszéld meg vele hogy ne "szupergyilkos Rambó" szakra jelentkezzen!

2011. febr. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!