Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Döntsük el végre. FIÚK!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Döntsük el végre. FIÚK! "Vékony" vagy "van mit fogni"? (KÉP)

Figyelt kérdés

Mindig abba köttök bele mit jelent a van mit fogni... "Kövérek vigasza, biztos hájas stb.". Nos nálam ezt jelenti a két fogalom:


Vékony -

[link]

Vékony feszes comb, lapos has,de többségében pici mell,feszes fenék


Van mit fogni

[link]

Széles csípő, nagyobb combok és fenék (embertől függ, hogy feszes-e), többségében nagyobb mell és lapos has


Nem tudom most hogy fogyjak, vagy mit csináljak magammal. Alapjáraton második vagyok de most azért edzek másfél éve hogy jobban hajoljak az első kategóriába.

Nos?


Bocs mindenki tudom hogy lerágott csont.


2012. márc. 10. 13:08
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Öntsünk tiszta vizet a pohárba, kérdező! Készíts képet a saját testalkatodról, és töltsd fel! Akkor mindenki látni fogja, melyik kategóriába tartozol, ha egyáltalán.
2012. márc. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
utolsónál ott a pont! Én őszinte leszek és megmondom, hogy mennyire van csinos meg szép
2012. márc. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

Már nem azért de a vékony nem tűnik vékonynak, a van mit fogni meg van mit fogni csajnak! Hülye vagy kérdező, mint a pi csa!

Kim ezen a képen ku rva vékony! Nézd már meg a karját meg a combját! Sőt, az arca is be van esve! És miután alacsony is, lehet, hogy ezen a képen még 50 kiló sincs! Ekkora gyökér végképp nem lehetsz! A van mit fogni az egy 165/65-70 legalább, te nagyon hülye!!!!!!!

2012. márc. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
Nem értem mire fel hülyéztek le. Elmondtam hogy számomra mit jelent a van mit fogni. Ne kössetek már bele abba hogy nekem mi az. Nekem ez a van mit fogni neked meg nem :D Ettől én még nem leszek hülye. És ettől még Kimnek szép kerek feneke és nagy mellei vannak a másik vékony lánnyal ellentétben.
2012. márc. 11. 10:08
 35/36 anonim ***** válasza:

A képeken lévő mindkettő csaj nagyon jól néz ki. De az első képen lévő csaj jobb. Amúgy inkább vékony legyen a csaj, mint kövér.


A 13:22 és 13:23(első) válaszolók a szokásos semmitmondó sablondumákat mondták.


- "Ha ronda vagy, akkor ne szépítsd magad, hanem fogadd el magad és maradj ronda";

- "Ha te elégedett vagy magaddal, de ugyanakkor szomorú vagy, mert másoknak nem tetszel, és ezért te változtatni akarsz, hogy másoknak tetsszél, --> akkor ne változtass és ne másoknak, hanem magadnak akarj tetszeni és továbbra is legyél szomorú, mert másoknak nem tetszel";


Marhaságok ezek. Ezek csak arra mennek ki, hogy az embernek rossz legyen.

2012. márc. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:

Utolsó egyet értek...

Én elfogadtam magam, elfogadom hogy széles a csípőm és jól érzem magam a bőrömben, DE ettől még akarhatom magamból kihozni a legjobbat. Ez nem jelenti azt, hogy nem szeretem magam.

2012. márc. 11. 12:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!