Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Döntsük el végre. FIÚK!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Döntsük el végre. FIÚK! "Vékony" vagy "van mit fogni"? (KÉP)

Figyelt kérdés

Mindig abba köttök bele mit jelent a van mit fogni... "Kövérek vigasza, biztos hájas stb.". Nos nálam ezt jelenti a két fogalom:


Vékony -

[link]

Vékony feszes comb, lapos has,de többségében pici mell,feszes fenék


Van mit fogni

[link]

Széles csípő, nagyobb combok és fenék (embertől függ, hogy feszes-e), többségében nagyobb mell és lapos has


Nem tudom most hogy fogyjak, vagy mit csináljak magammal. Alapjáraton második vagyok de most azért edzek másfél éve hogy jobban hajoljak az első kategóriába.

Nos?


Bocs mindenki tudom hogy lerágott csont.


2012. márc. 10. 13:08
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Ízlések és ficamok. Kinek ez, kinek az jön be. Erre nem gondoltál még? :P
2012. márc. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Arra nem gondoltál még, hogy a te véleményedre vagyok kíváncsi nem "kinek ez jön be kinek az" típusú válaszra?
2012. márc. 10. 13:11
 3/36 anonim ***** válasza:
66%
Idióta kérdező.
2012. márc. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

Akárhogy nézem, a kettő közt nem sok különbséget vélek felfedezni.


Amíg nincs nagyon abnormális vagy elhanyagolt formád, addig biztos lesz sok ember, akinek tetszel, ilyen apróságokon nem érdemes ennyit görcsölni.

2012. márc. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
97%
Vékony.
2012. márc. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:

Mind a két csaj vékony akit linkeltél, inkább a van mit fogni, de az egyik linkelt csajhoz sem hasonlít.

De a vékony is jó, nem ez lesz a döntő szempont.

2012. márc. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:

legyen normális,ez a kettő a véglet,ha a kettő között mozogsz akkor jelentem jó alakod van,ha a pfikád is szép akkor meg bomba csaj vagy nekem :)

20F

2012. márc. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Jaj istenem... Annyira nehéz? 1. vagy 2. Ennyi volt a kérdés. Kíváncsi vagyok ki melyiket mondja inkább... De mindegy látom ez sokak képességét meghaladja :D
2012. márc. 10. 13:15
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem látok sok különbséget, de a kettő közül az első jön be, mert nagyon szép.:)
2012. márc. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Köszi a kritériumoknak megfelelő válaszokat
2012. márc. 10. 13:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!