Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Döntsük el végre. FIÚK!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Döntsük el végre. FIÚK! "Vékony" vagy "van mit fogni"? (KÉP)

Figyelt kérdés

Mindig abba köttök bele mit jelent a van mit fogni... "Kövérek vigasza, biztos hájas stb.". Nos nálam ezt jelenti a két fogalom:


Vékony -

[link]

Vékony feszes comb, lapos has,de többségében pici mell,feszes fenék


Van mit fogni

[link]

Széles csípő, nagyobb combok és fenék (embertől függ, hogy feszes-e), többségében nagyobb mell és lapos has


Nem tudom most hogy fogyjak, vagy mit csináljak magammal. Alapjáraton második vagyok de most azért edzek másfél éve hogy jobban hajoljak az első kategóriába.

Nos?


Bocs mindenki tudom hogy lerágott csont.


2012. márc. 10. 13:08
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:

én lány vagyok,de szerintem mindkettő jól néz ki:)

vagyis én az elsőre szeretnék hasonlítani (és közelebb is állok hozzá) és az valamiért úgy jobban néz ki.viszont nem is tudom hogy írjam le,de a második inkább olyan izgatóbb:)

2012. márc. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:

Én mind2 csajt a jó nő kategóriába sorolnám, szerintem az 1 és 2 se túl vékony se túl husis!

Itt az elsőt választanám, de amúgy ha a 2.ról előnyösebb lenne a kép akkor őt :)

2012. márc. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
Mind a kettő nagyon jó típus. Szerintem onnantól fogva, hogy egy nő kedves, és lehet szeretni, tartozhat mindkét csoportba, ugyanolyan gyönyörű, és ugyanolyan kívánatos a férfiak számára. Nekem speciel mindkét kategória bejön, és még a kicsit több mindent lehet rajta fogni is, mivel elsősorban az arcot, és a jellemet nézem.
2012. márc. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Én úgy vagyok vele, hogy a vékony, meg a van mit fogni nem zárja ki egymást. Nálam a van mit fogni pont hogy azt jelenti hogy egy lány vékony de ennek ellenére van rendesen feneke, combja, meg melle.
2012. márc. 10. 13:19
 15/36 anonim ***** válasza:
61%

"Döntsük el végre. FIÚK! "Vékony" vagy "van mit fogni"?

Bocs mindenki tudom hogy lerágott csont."


Nem az a baj, hogy lerágott csont, hanem az, hogy ez a létező leghülyébb kérdés.


"Nem tudom most hogy fogyjak, vagy mit csináljak magammal."


Előszöris FOGADD EL MAGAD olyannak, amilyen vagy. Ha ezt látjuk, de főleg érezzük, akkor mi is elfogadunk (az értelmesebb részünk legalábbis). Egy biztos, hogy hisztis pitsa aki csak azzal foglalkozik hogy mekkora a segge az nem kell.

2012. márc. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
2. de ne azért hajtsál, hogy másnak tetsszél, hanem hogy magadnak. miért nem tök mindegy, hogy mi itt mit mondunk?
2012. márc. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:

Mind a kettő bejön alakra, innentől fogva a lány kisugárzására figyelek, és arra, hogy a közelsége legyen vonzó, mert vannak olyan nők, akik gyönyörűen néznek ki, de nincs az az atmoszférájuk, ami magával ragadja az embert.

Ha tennél képet az alakodról, elmondanám konkrétan is a véleményem, vagy privátban.

2012. márc. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
53%

Ebben a formában mindkettő. Az a baj, hogy a "van mit fogni" általában ezt jelenti a köztudatban.


[link]


Na az ilyen már nem kéne.

2012. márc. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
A második. Bár a második sem az a kimondott van mitfognirajta típus. Inkább legyen kicsit ducibb, mint nagyon vékony.
2012. márc. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
Még azzal egészíteném ki az előző válaszom, hogy nagyon sokat számít egy nő bőre, hogy milyen lehet hozzáérni, ebből a szempontból viszont inkább az első jön be, de nem az alak miatt.
2012. márc. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!