Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Döntsük el végre. FIÚK!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Döntsük el végre. FIÚK! "Vékony" vagy "van mit fogni"? (KÉP)

Figyelt kérdés

Mindig abba köttök bele mit jelent a van mit fogni... "Kövérek vigasza, biztos hájas stb.". Nos nálam ezt jelenti a két fogalom:


Vékony -

[link]

Vékony feszes comb, lapos has,de többségében pici mell,feszes fenék


Van mit fogni

[link]

Széles csípő, nagyobb combok és fenék (embertől függ, hogy feszes-e), többségében nagyobb mell és lapos has


Nem tudom most hogy fogyjak, vagy mit csináljak magammal. Alapjáraton második vagyok de most azért edzek másfél éve hogy jobban hajoljak az első kategóriába.

Nos?


Bocs mindenki tudom hogy lerágott csont.


2012. márc. 10. 13:08
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Én tökéletesen elégedett vagyok magammal :D Attól hogy valaki formálja a testét még lehet elégedett. A sportba még nem halt senki bele, sőt szerintem mindenkire ráfér. Még a vékony lányokra is. Egy sportos test mindig egészségesebb és üdébb látványt kelt.
2012. márc. 10. 13:28
 22/36 anonim ***** válasza:
na örülök, hogy ilyen véleményen vagy :)
2012. márc. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Hát a második sem dagadt disznaj még, de határeset. Úgy értem még jó, de ha felszed még pár kilót akkor narancsos lesz a bőr a seggén meg a lábán, szal azért csak óvatosan, de amúgy elég jó csajok a képen, elmennek szódával. 21/F
2012. márc. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
A második határeset?? XDDD Az a lány sok sok sok fiú álma :D Szerintem tökéletes teste van *-*
2012. márc. 10. 13:48
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Csak szólok,hogy a második is a képen vékony,csak nagyobb a melle és a segge.Ettől még Ő IS VÉKONY B*SSZUS.
2012. márc. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
Szerintem világosan fogalmaztam a fentebbi kommentemben attól hogy te nem tudsz szövegérteni nem én tehetek. A vékony és a van mit fogni nem zárja ki egymást. Nálam ezt jelenti a van mit fogni, hogy van melle és feneke, de nem lóg a hasa. :)
2012. márc. 10. 14:00
 27/36 anonim ***** válasza:
Igen határeset, mert ha többet szedne fel, már hurkásodna a csülke. Amúgymeg nem tehetek róla, de tény hogy a mai pasik 95%-a totál igénytelen. Szal jó nekik bárki csak lyuka legyen. Én a maradék 5%-ba tartozok aki tartja a frontot és igenis vannak elvárásai, és képzeld egy gyönyörű csinos bnőm van. Ha érdekel, linkelek is róla képet.
2012. márc. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
57%
SZerintem a második is iszonyatosan gebe. Én rá nem bírnám azt mondani hogy van mit fogni rajta...
2012. márc. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 Hanariko ***** válasza:
a második egyáltalán nem a van mit fogni kategória... hacska nem ellbe nagyobb, de ezt nem ezekre szokták mondani, hanem azokra akik hasban-csípőben teltebbek, ez egyáltalán nem telt.
2012. márc. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
27-es válaszoló, engem érdekelne, linkelj képet, légy szíves.
2012. márc. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!