Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek. Ha a párom azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek. Ha a párom azt mondja, hogy már nem érzi azt irántam amit kéne?

Figyelt kérdés
Szóval az a gondom, hogy pár napja a menyasszonyom benyögte, hogy már nem ugyanazt érzi irántam, persze mindezt csak hetek után,mert Ő ezt már érzi régebb óta. Eddig minden úgy volt hogy örökhappy karácsonykor volt az eljegyzés, februárban voltunk 5 évesek. Terveztük a jövőt. Sztetek mit kéne tennem most Ő azt akarja, hogy adjak időt neki, hogy eltudjon gondolkozni az egészen hogy mit is akar,hogy ne keressem ne írjak neki amibe én szinte belehalok,mert ugye nekem ez nagyon új, szinte minden percbe csak rá gondolok és kezdem azt érezni hogy azert kell az ido neki hogy elfejtsen. Szóval nagyon fáj az egész és azt érzem azzal ha nem keresem akkor azzal azt érem el, hogy eltávolodik tőlem. Sok mindent kibírtunk mar együtt, szóval nem értem, hogy juthatott el eddig. Teljesen tanácstalan vagyok, hogy akkor most keressem vagy nem. Kezdjem szoktatni a gondolathoz magam, hogy vége, de basszus 5 év happy és egyszer csak igy vege nem vagom kerlek segitsetek!!!
2012. márc. 9. 20:09
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Lejárt a kapcsolat...Engedd őt el végre.Valószínűleg nem 5év happy volt,mert ő már régebb óta nem érez úgy irántad.Lehet már kb 2éve,csak nem volt mersze elmondani....

Jobb ha elengeded.

2012. márc. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
ez hülyeség hogy lenne mar 2 ev és ő is mondta pár hete kezdődött meg elötte tényleg minden happy volt egymasára találtunk mint zsák meg a folt és kérlek olyat irjatok amit kene tenyleg tennem hogy nem akarom elvesziteni mit csinaljak
2012. márc. 10. 16:00
 23/24 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen. Én is kértem az exemet, hogy hagyjon kicsit egyedül, had gondoljam át. Nem tette. Cseszegetett, jött virággal stb., "beszéljük meg, megváltozom blabla". Mondtam neki, hogy nincs semmi, csak HAGYJON MÁR BÉKÉN egy ideig!!! Nem szakítottam volna vele, de ez nagyon felhúzott végül, hogy nem tartja tiszteletben a kérésemet.

Szerintem ha időt kér, hagyd békén. Ez arra való, hogy újra hiányozz neki. Ha nem vagy ott, rájöhet mennyire hiányzol - ha tényleg szeret. Nem hülyeségből kérnek időt a nők, vagy hogy addig megtervezzék a szökést Julioval Brazíliába...

2012. márc. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Köszi kedves 18:50 iygekszem hagyni amugy csak neha nem megy es keresem de mar egyre jobban emgy tegnap fel se hivtam ma reggel muszaj olt mar azert:D de nem fogom tobbet es igen mondta tegnap este hianyzotam is neki es majdnem fel is hivott:( köszi a segitseget
2012. márc. 11. 13:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!