Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek. Ha a párom azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek. Ha a párom azt mondja, hogy már nem érzi azt irántam amit kéne?

Figyelt kérdés
Szóval az a gondom, hogy pár napja a menyasszonyom benyögte, hogy már nem ugyanazt érzi irántam, persze mindezt csak hetek után,mert Ő ezt már érzi régebb óta. Eddig minden úgy volt hogy örökhappy karácsonykor volt az eljegyzés, februárban voltunk 5 évesek. Terveztük a jövőt. Sztetek mit kéne tennem most Ő azt akarja, hogy adjak időt neki, hogy eltudjon gondolkozni az egészen hogy mit is akar,hogy ne keressem ne írjak neki amibe én szinte belehalok,mert ugye nekem ez nagyon új, szinte minden percbe csak rá gondolok és kezdem azt érezni hogy azert kell az ido neki hogy elfejtsen. Szóval nagyon fáj az egész és azt érzem azzal ha nem keresem akkor azzal azt érem el, hogy eltávolodik tőlem. Sok mindent kibírtunk mar együtt, szóval nem értem, hogy juthatott el eddig. Teljesen tanácstalan vagyok, hogy akkor most keressem vagy nem. Kezdjem szoktatni a gondolathoz magam, hogy vége, de basszus 5 év happy és egyszer csak igy vege nem vagom kerlek segitsetek!!!
2012. márc. 9. 20:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Jaj nagyon sajnállak :( De nem értem mi van a barátnőddel ?
2012. márc. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Szia.

Ha a lány azt kéri, hogy ne keresd, akkor tényleg adj neki pár napot, egy hetet, de előtte kérdezd meg, hogy hogy jutott el erre a pontra, hogy ő most ezt érzi, min tudnál változtatni? Lehet hogy csak fel kellene forrósítani a kapcsolatot, mert egysíkú volt

2012. márc. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

szóval 5 éve együtt vagytok eljegyezted, de nem éltek még együtt???


amúgy igen, valószínűnek tartom h vége...


-"gondolkodnom kell" --> hm lehet nekem ezaz egész nem is kell...

-" ne keresd ne írj neki" --> van egy másik pasi a képben!


Ez az őszinte jelentése lefordítva amiket mondott!!! A nők nem mondják ki, de ez ezt jelenti!


5 év....az nem sokat jelent az évek nem jelentenek semmit sem..van aki 1 van aki 10 vannak akik 20 év után válnak szét mert annyi volt kész...

2012. márc. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
vagy is *menyasszonyod
2012. márc. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
nem élünk együtt, mert tanul, de mindig együtt voltunk eddig szóval szinte mondhatjuk,hogy együtt élünk nem hiszem, hogy lenne neki bárki is mert azt elmondana mert volt mar olyan hogy tetszett neki más és majdnem szakítottunk és győzött a szerelem szóval,azt se hiszem hogy kihult a kapcsolat mert mondta velem semmi baj, mi a lóf...t csináljak de tényleg hagyjam akkor adjak neki időt és majd meglátjuk, hogy mi lesz, de igazából nagyon nem akarom, hogy vége legyen
2012. márc. 9. 20:22
 6/24 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem olyan biztos az h elmondaná...mert az új helyzet lenne, amíg nincs senki más képben addig mindenki azt mondja h elmondaná....
2012. márc. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
De most írtam, hogy már volt ilyen:) szóval TUTI nem az a baj,hogy más van képben egyszerűen csak azt mondja hogy nem érzi már azt irántam és elgondolkozott az egészenn , hogy mit is akar. Szóval most hagyjuk azt,hogy más van a képben.
2012. márc. 9. 20:35
 8/24 anonim ***** válasza:

az a TUTI sem jelent semmit...az nem volt komoly csak egy kis rövid románc!

én tutira gyanakodnék a helyedben és elgondolkodnék! bocsi! :)

2012. márc. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Hát ez ám a komoly biztatás:)elgondolkodtam azon is nyugi de azt megbeszélte velem meg nem az a típus. Régebben elég durván átvertem és szakítottunk és össze akart jönni mással és úgy se tudott, hogy csalódott bennem. Meg elmondaná és ne ragozzuk ezt tovább:)
2012. márc. 9. 20:44
 10/24 anonim ***** válasza:

bocs! nem akarlak estére lelombozni! csak azt akarom h tisztán láss és gondolkozz el! a női agy sokmindenre képes ha egy olyan pasi tűnik fel a képben aki elgondolkodtatja őt és és tetszik is neki....


De ne legyen igazam!

2012. márc. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!