Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek. Ha a párom azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek. Ha a párom azt mondja, hogy már nem érzi azt irántam amit kéne?

Figyelt kérdés
Szóval az a gondom, hogy pár napja a menyasszonyom benyögte, hogy már nem ugyanazt érzi irántam, persze mindezt csak hetek után,mert Ő ezt már érzi régebb óta. Eddig minden úgy volt hogy örökhappy karácsonykor volt az eljegyzés, februárban voltunk 5 évesek. Terveztük a jövőt. Sztetek mit kéne tennem most Ő azt akarja, hogy adjak időt neki, hogy eltudjon gondolkozni az egészen hogy mit is akar,hogy ne keressem ne írjak neki amibe én szinte belehalok,mert ugye nekem ez nagyon új, szinte minden percbe csak rá gondolok és kezdem azt érezni hogy azert kell az ido neki hogy elfejtsen. Szóval nagyon fáj az egész és azt érzem azzal ha nem keresem akkor azzal azt érem el, hogy eltávolodik tőlem. Sok mindent kibírtunk mar együtt, szóval nem értem, hogy juthatott el eddig. Teljesen tanácstalan vagyok, hogy akkor most keressem vagy nem. Kezdjem szoktatni a gondolathoz magam, hogy vége, de basszus 5 év happy és egyszer csak igy vege nem vagom kerlek segitsetek!!!
2012. márc. 9. 20:09
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Hát ne legyen:) amúgy meg inkább kicsit feldob ez a lelkesedés ahogy kiállsz az igazad mellett:)))
2012. márc. 9. 20:53
 12/24 anonim ***** válasza:

kösz! :)

túl vagyok 4 komolyabb kapcsolaton, 2x voltam szerető is (ebben minden benne van), volt 3 szexpartnerem akikkel csak buli volt és szex, és csúnya dolog de a mostani páromat akivel 7 hónapja vok együtt, őt a pasijától szedtem el, igaz 9 hónapomba telt de győztem és enyém lett mert szeretem! :)


talán van tapasztalatom...talán nincs...


Végezetűűű!

- szerintem van valaki a képben, DE! Ne hagyd magad, és mindenképpen találkozz vele holnap vagy azután minél hamarabbm, és ülj le vele szépen és ezt a kérdést amit nekünk feltettél amiről veled beszélek, EZT mond el neki is!!! Mit érzel mit sejtesz mi a gondod, és h válaszokat akarsz!

- És nem kell a hülye duma h "aludnom kell rá egyet...ezt most nem tudooom" Lóf@szt nem tudja csak fél! Határozott légy és ne hagyd magad!

2012. márc. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Harapósan öszinte leszek, ne hari érte.

Saját magadat cáfolod meg és szerintem magadnak is hazudsz bár eddig észre se vetted.


"... Eddig minden úgy volt hogy örökhappy karácsonykor volt az eljegyzés, februárban voltunk 5 évesek. Terveztük a jövőt. ..."


"... szinte mondhatjuk,hogy együtt élünk nem hiszem, hogy lenne neki bárki is mert azt elmondana mert volt mar olyan hogy tetszett neki más és majdnem szakítottunk és győzött a szerelem szóval,azt se hiszem hogy kihult a kapcsolat mert mondta velem semmi baj ... "


Most akkor mi is az igaz ? Terveztétek, vagy tervezted a jövöt ? Ki is akarta az eljegyzést, ha teljesen öszinte vagy ?

2012. márc. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

nem akar találkozni egyelőre velem mert tisztán akar látni és már megkérdeztem tőle és tudom bunkó dolog de beléptem a fa.e-re is nem tom ezt itt lehet-e írni és elolvastam minden üzenet na mindegy ezt megbeszéltem vele már

nem egyszer beszéltünk erről

2012. márc. 9. 21:01
 15/24 anonim ***** válasza:

akkor meg mi is a kérdés???

figyelj haver...láss tisztán!

Tudod nagyon jól a választ!!!

Ott van a válasz előtted a kérdésedre, csak nem akarod elhinni mert félünk az igazságtól olykor tudjuk h mit kéne tenni mondani és h mit akar mit gondol a másik csak félünk parázunk...mert reménykedünk h reméljük..nem az lesz...de igen...sajnos az lesz csak az igazság fáj!


Tudod a választ ott van a fejedben!

2012. márc. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
még a kapcsolat elején volt, hogy tetszett neki vki és majdnem elhagyott érte kb. 3-4 hónapja voltunk együtt azóta semmi se volt csak amikor átbasztam elég durván,de az most nem fontos mi volt és utána is kibékült velem mert szeretett, és azért nem élünk együtt, mert tanul és kollégista de mint írtam ha itthon van 99%ban együtt voltunk, az eljegyzést is Ő akarta jobban szóval nem hiszem, szóval nem hiszem hogy hazudok magamnak. Tudom a választ? Hát igen nekem is az jár a fejemben de bízok benne hogy nem. Inkább abba bizok,mint eddig mindig győz a szerelem és rájön igen is én vagyok az aki kell neki amin keresztül mentünk sztem talán van rá esély.
2012. márc. 9. 21:08
 17/24 anonim ***** válasza:

Igen a szerelem mindig gyöz, kérdés az hogy vajon mindketten szerelmesek vagytok ?


Nem ragozom, nem vagyok kiváncsi a "ballépésedre" se , "game over" szaga van az egésznek , akk is ha rossz hallani.

2012. márc. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Hát elég rossz igen jól érzed és rátapintottál a lényegre hogy gameover szaga van az egésznek pont ezért irtam ide, hogy tanácsokat kérjek, hogy mit tegyek,mert nem akarom,hogy vége legyen hanem azt akarom elérni,hogy újra szerelmes legyen belém ne csak szeressen mint mondja
2012. márc. 9. 21:20
 19/24 anonim ***** válasza:
szóval 2-3 ember válasza nem elég?? :)
2012. márc. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
hát minél több anál jobb te lennel a helyembe sztem te is jol vennel minel több segitseget és ha megnezed jobban 1 votl igazi segitseg
2012. márc. 10. 15:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!