Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt barátnőm azt mondja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt barátnőm azt mondja szeret, de nem tudja, hogy szerelmes-e belém. Lehetséges, hogy nem tudja, mit is érez irántam pontosan?

Figyelt kérdés
Első pasija vagyok és nagyon nagy szerelem volt köztünk ami aztán az ő részéről kihűlt...szakitottunk és 1hónap után ismét találkozgattunk. Szoval aki még nem tapasztalt ilyen téren annál tényleg lehetséges hogy nem tudja hogy mit érez? Elég bizonytalan tipus amugy, szinte semmiben sem tud dönteni.
2008. nov. 2. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
persze,lehet h bizonytalan néha!az én barátom 2év alatt 3szor szakított velem,mert megijedt..sosem volt még komoly kapcsolata,és hajlamos elbizonytalanodni!lehet h csak akkor jön rá h mit érez amikor elveszít!
2008. nov. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Srapnel ***** válasza:

Lehet, kapcsolatfüggő. Zárd le vele a kapcsolatot, hosszú távon ez semmi jóval nem szolgál számodra, de számára sem.

Valószínűleg nem tudja, mit érez, de könnyen lehet, hogy amit nem tud, az nem veled kapcsolatos. Az egyéni belső problémáit nem feltétlenül veled kell megoldania. Segíthetsz ebben, de akkor tudd, hogy mit miért csinálsz és tartsd is szemed előtt.

2008. nov. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én szeretem őt ,szoval biztos hogy nem fogom vele lezárni ezt a kapcsolatot! Ha kell küzdök harcolok érte:) és ujbol magamba bolonditom:)
2008. nov. 3. 14:23
 4/5 Srapnel ***** válasza:
Szeretni valakit és harmonikusan élni valakivel nem ugyanaz. Van összefüggés, de néha meglepően kevés. Ez a lány még nem érett, önálló személyiség. Segíthetsz neki, de valószínűleg az élet majd elsodorja mellőled. Persze az élet mindig tartogat meglepetéseket. Az is lehet, hogy tudja, mit érez, csak épp nem meri neked elmondani, inkább ködösít.
2008. nov. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha valaki igazán szerelmes az tudja.

Ha már nem biztos benne akkor nem tudlak biztani.

Szerintem neked is olyan valakivel lenne jo´eggyütt lenni aki legalább úgy szeret téged mint te öt.

A bizonytalanság rossz még rövid távon is.

Minden jót!

2008. nov. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!