Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legjobb barátnőm szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőm szerelmes a pasimba, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Eléggé idegesítő hogy folyton hozzánk mikor kettesben beszélgetünk.És nem akarjuk megbántani.
2011. ápr. 11. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Nyomjátok hármasban.
2011. ápr. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Először is ne izgasd fel magad, másodszor meg mon
2011. ápr. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg a pasidat, hogy udvariasan ő szóljon neki.
2011. ápr. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

ugyan... szerelmes? inkább tetszik neki... amúgy meg szerintem meg kell beszélnetek ezt a dolgot.

és nem tudom, hogy a lány mit gondol, az én barátnőim pasijai számomra tabuk, szóval rájuk sem nézek, eszembe se jutna ilyesmi..

beszéljétek meg és ha igazi barát, akkor megoldódik:) amúgy a pasid mit szól ehhez?

19/L

2011. ápr. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
édeshármas?
2011. ápr. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
óó jesszus.. ha a legjobb barátnőd, akkor nagyon gáz hogy ezt csinálja. próbáld megbeszélni vele, és ha megérti akkor oké. de ha nem képes felfogni mit csinál, vagy nem is akarja akkor nem is igazi barátnő.
2011. ápr. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
beszéld meg vele. ha felfogja amit mondasz neki akk fain barátnő, ha nem akk meg csapkodd meg. :D
2011. máj. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!