Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent az ha azt mondja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az ha azt mondja hogy nem tudja mit érez irántam? 19/L

Figyelt kérdés
Mit lehet tenni hogy rájöjjön hogy szeret?
2010. jún. 22. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:

azt jelenti, hogy nem tudja mit érez irántad.


mivan ha nem szeret? b*:S

2010. jún. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azt, hogy nem tudja mit érez irántad.Várni kell hogy rájöjjön mit is érez.

20f

2010. jún. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Még bizonytalan.idő kell neki.Legyél hozzá mindig kedves,(mert a hisztis lányokat ugye kevesen szeretik)és vagy meg jön nála is ez az érzés,vagy nincs értelme vele foglalkozni.
2010. jún. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 capslock ***** válasza:

Fura,de ugyanezt mondta a párom 4 nappal ezelőtt. 3 napja elhagyott. Most egyedül maradtam,elveszítettem akit szerettem. Nincs munkám,a családom és barátaim az ország másik felében. egy házban élek vele,de mennem kell minél hamarabb. csakhogy nincs hova.

szóval ha nem biztos benne,hogy szeret,ne számíts semmi jóra.

23L

2010. jún. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
sztem ck szivat....vigyázz vele...ilyenek a pasik...tisztelet a kivételnek...
2010. jún. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
11:40 sajnállak:(
2010. jún. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is úgy érzem hogy ezt csak mondja h bántson engem nem hiszem hogy akkor egy 21 éves fiú velem maradna ha nem szeretne vagy akkor tényleg hülye...
2010. jún. 24. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!