Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet, hogy a haveromat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy a haveromat körülrajongják a lányok, rám pedig magasról tesznek?

Figyelt kérdés
Van egy haverom, akit folyton körülrajongnak a nők, csak őneki nem kell egyik sem, lesz*rja őket. Ennek ellenére mindig nyomul rá valaki. Én pedig akárhogy igyekszem, próbálok rendes (nem papucs) lenni, tesznek rám magasról, mindig a hülye haveromra másznak akkor is rá. Kezd már zavaró lenni. Az az érdekes, hogy ő még a kinézetéért sem sokat tesz, mondhatni, akármit csinál (másmilyen frizura, más öltözködés), neki minden jól áll. Én meg bármit teszek, vagy változtatok, úgy néznek rám, mint egy földönkívülire. Nem vagyok bűnronda, volt már barátnőm. De ez a helyzet engem már nagyon zavar. Nem értem, miért arra kapnak a nők, akinek nem is kellenek, csak ügyetlenkedik velük. Haverom, ezért nem fogom neki felhozni ezt. Ő úgy van a dolgokkal, hogy tesz mindenre magasról. Én nem ilyen vagyok. Talán ez a probléma. Szerintetek? Mi a fenét csináljak, hogy ne maradjak az árnyékában, ha nők is vannak körülöttünk?
2012. márc. 7. 20:30
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez a baj, hogy maguktól nagyon nem jönnek oda hozzám. Napestig sorolhatnám az ilyeneket.
2012. márc. 10. 22:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!