Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszerűen nem értem a haverom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem értem a haveromat. Tud mindent és mindenről, mégis nyalja a csajt, mintha mi se lenne. Hogyan nyissam végre fel a szemét?

Figyelt kérdés
23 évesek vagyunk. Gyerekkorunktól ismerjük egymást a haverommal. 4 évvel ezelőtt összejött egy lánnyal, ő 19 éves.Imádták egymást, mondjuk az első két évben.Legalábbis én azt mondom.Utána a csaj elk.rvult, és tulajdonképpen ha kicsit többet ivott mindenkivel smárolt. De ez megváltozott,igazából orrba szájba csalja a haveromat. És ő tudja,csak úgy tesz, mintha meg sem történt volna. Persze a lány nem tudja, hogy ő tudja. Igazából úgy egy az egyben a BeerSeeWalk P.csa című száma jut róla eszembe. Annyira(már szerintem) nem jó party, hogy elnézze neki, hogy a bátyjával kavar, vagy a legjobb barátjával csalja meg.Én mindig mondom neki hogy ne legyen már hülye, meg legyen büszkesége, mert ez rá nézve gáz, de csak azt hajtogatja hogy megváltozik, hogyhogy minél jobban érzi, hogy szereti, és talán nem csalja meg többet. Én nem tudom, szerintem tiszta fogyi, de akkor is fel akarom nyitni a szemét. Hogyan tegyem? De lehet semmi sem használna.
2011. jan. 6. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
A legjobb, ha leszállsz róluk! Felnőtt emberek, ők döntenek a saját életükről. A haverod meg nem egy idióta hülyegyerek, akinek neked kell megoldanod a problémáit, vagy irányítani a sorsát. Ha neki ez jó, hogy ilyen kapcsolatban élnek a barátnőjével, akkor el kell fogadnod. Figyelmeztetted, többet nem tehetsz, különben a végén még a barátságotok is rámehet.
2011. jan. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A barátod a világ legnagyobb hülye és egyben beteg embere!

Férfi büszkesége egyenlő a nullával.

Szerintem attól fél hogy utána nem lesz egy csaja sem.

A csaj meg jó teszi ha megteheti, a haverod megérdemli.

Foglalkozz a saját csajoddal, jobban jársz.

2011. jan. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hadd tanuljon a saját hibájából.
2011. jan. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!