Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szedjem szét az exemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szedjem szét az exemet és a haveromat?

Figyelt kérdés

Szal az a helyzet h vmelyik nap gokartozni voltam a haverommal és miután jöttünk haza, megláttam a volt csajomat. nem igazán akartam vele beszélni mert nem vagyunk vmi jóba. De a haverom erősködött h legalább köszönjünk neki vagy valami. jól van, köszöntünk, azt hittem anyi lesz az egész és aztán húzunk haza de az exbarátnőm meg a haverom elkezdtek beszélgetni, nevetgéltek stb. ott a szemem láttára flörtöltek egymással. nagyon ideges vagyok mégmost is, nem akarom hogy együtt legyenek meg különben is milyen barát az aki összejön a haverja ex csajával? ráadásul majdnem egy évig jártunk basszus. ez így rohadtul nem fair.

Mit tegyek? hogy szedjem szét őket? már telefonszámot is cseréltek. :@@@


2010. jan. 18. 20:42
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
hát pech..úgyvélem nem közömbös számodra az exed..lépj túl ez már nem rád tartozik,elhiszem hogy szar érzés...de valami miatt szakítottatok..ennek köztetek vége...a haverod meg hagy élje a saját életét 17/L
2010. jan. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
54%

Már miért is baj, ha összejönnek? Kedvelik egymást, a csaj meg nem a tulajdonod, szóval azt csinál, amit akar.

19/F

2010. jan. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
89%
most egy kapcsolat álljon a barátságotok közé?naés ha összejönnek? nem dől össze a világ.nem vagy már gyerek,fogadd el,és ne akarj a haverod boldogsága utjába állni, ha még csak egy éjszakáról is lenne szó.
2010. jan. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
de közömbös csak olyan szemétség hogy előttem kavarnak. nembírom nézni.
2010. jan. 18. 20:52
 5/29 anonim ***** válasza:
89%

szerintem ne próbáld szétszedni őket...abból semmi jó nem sülhet ki. Ő döntésük.

Egyébként velem is ugyanez van. Még nyáron együtt vtam egy sráccal, sulival elmentünk Spanyolországba; a mi iskolánk mellett egy pécsi iskola is csatlakozott. Összehaverkodtam egy lánnyal, tényleg nagyon jóba lettünk, vt barátom is ismerte, ők is jóba vtak, de engem szeretett természetesen a srác. Nyár végén a sráccal szakítottunk és kb 1 hete derült ki, hogy ők most összejöttek. Elég vicces a helyzet, hisz az egyik pécsi a másik budapesti...na de mind1. én nem akarom szétválasztani őket. Lehet, hogy azzal a lány haverommal kevesebbet fogok beszélni, de ha az exem ellen hangolom, akkor annyit se mint amúgy most.

Ha úgyse illenek össze, akk az hamarosan kiderül és magától válik majd a helyzet olyanná, amilyenné te most szeretnéd, viszont ha nekik megy a dolog, és boldogok együtt, akk ne vedd el a haverod boldogságát.

2010. jan. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
előző 17/L
2010. jan. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
89%
Ne szedd szét sehogyan.Így jártál, légy erős és fogadd el.Foglald el magad, hogy ne gondolj rá.Ne legyél olyan büdös paraszt, akiket én is utálok, hogy ex csaja és akkor már nem is járhat mással, meg nehogy valaki rá merjen nézni.Erkölcsileg az a helyes, ha gratulálsz és sok sikert kívánsz mind a haverodnak, mind pedig az ex csajodnak.
2010. jan. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Értem, hogy a boldogsága fontos meg minden, dehát akkoris.. az a csaj előtte engem boldogított. jó, mostmár nem szeretem de némi közöm azért van hozzá. aztán meg majd hallgathatom hogy miket művelnek együtt vagy mi? minden buliban ahol ott lesz a haverom találkoznom kell az ex csajjal is. nem akarom többet látni, se hallani róla dehát így basszus. rohadtul ideges vagyok most emiatt.
2010. jan. 18. 20:57
 9/29 anonim ***** válasza:
20:53 ... megéprem, meg kell tanulnod nem foglalkozni iylesmivel, lesz még ilyen az életben. Szórakozz, élvezd az életet és csajozz, ne ezzel foglalkozz!
2010. jan. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

könnyű azt mondani.. nem tom majd azt nézni ahogy nyalják falják egymást :S

arra gondoltam hogy mesélek pár dolgot a haveromnak a volt csajomról, mert hát annyira nem ártatlan bárány. mi a vélemény?

2010. jan. 18. 21:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!