Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szedjem szét az exemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szedjem szét az exemet és a haveromat?

Figyelt kérdés

Szal az a helyzet h vmelyik nap gokartozni voltam a haverommal és miután jöttünk haza, megláttam a volt csajomat. nem igazán akartam vele beszélni mert nem vagyunk vmi jóba. De a haverom erősködött h legalább köszönjünk neki vagy valami. jól van, köszöntünk, azt hittem anyi lesz az egész és aztán húzunk haza de az exbarátnőm meg a haverom elkezdtek beszélgetni, nevetgéltek stb. ott a szemem láttára flörtöltek egymással. nagyon ideges vagyok mégmost is, nem akarom hogy együtt legyenek meg különben is milyen barát az aki összejön a haverja ex csajával? ráadásul majdnem egy évig jártunk basszus. ez így rohadtul nem fair.

Mit tegyek? hogy szedjem szét őket? már telefonszámot is cseréltek. :@@@


2010. jan. 18. 20:42
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Az, hogy lejáratással akarod tönkretenni a kapcsolatukat, az a szánalmas cselekedetek legalja.

Nem csak neked lehet jó életed, hagyd már meg, hogy más is kiélje magát. Hagyd ott őket, ha együtt vannak, vagy akármi, de ne tedd tönkre a kapcsolatukat.

2010. jan. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
21:02... ne tedd, semmit nem érsz el vele, tényleg, csak lejáratod magad és esetleg a haverod is megutál, amiért tönkre akarnád tenni a dolgot, ezen kívül a lányok nagyon gonoszak tudnak lenni, aztán pletykál majd a csaj rendesen és tripla annyi ellenséged lesz mint eddig vt
2010. jan. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Felejtsd el, ne legyél ge*i.

Most gondolj bele, neked tetszene egy csaj és te is tetszenél neki, mennyire örülnél neki, hogy a volt barátja állandóan bekavarna, csak azért hogy ti ne is ismerkedjetek egymással.Nem gondolnád azt hogy mi a fa*t akar ez a kö*ög, amikor már szakított vele?Nem háborítana fel?Mi köze lenne hozzá szerinted?

2010. jan. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

hogyha az a volt barát a haverom lenne akkor szimplán nem kavarnék a csajjal és kész. nálam ez alap.

tudom hogy eléggé szar megoldás de akkor mondjatok jobbat.

2010. jan. 18. 21:30
 15/29 anonim válasza:
áttudom érezni a helyzeted....mondjuk én (akármennyire nem esett jól hogy ott kavarnak előttem) inkább segítettem a (legjobb és "ex")barátomnak h összejöjjön a csajjal (legalább nem hajtott megint rám...) am egy idő után megszokod és akkor már jó lesz...csak az elején fura ....hajrá:)
2010. jan. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
szemét a haverod...látom azért te is még érzel valamit az exed iránt. Ilyenkor rossz látni egy idegen srác karjaiban a lányt nem, hogy a barátodéban.
2010. jan. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Az itt írogató arcoknak fogalmuk sincs arról milyen az ha együtt vagy valakivel. Teljesen érthető hogy rosszul esik neked. Szerintem ne foglalkozz velük. Felejtsd el őket, mindkettőt. Szerintem egy normális ember/barát tudja mérlegelni hogy ez neked milyen lehet. Amúgy a csajban is lehetne annyi hogy nem foglalkozik az ex-e barátaival...
2010. jan. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Hát ÍJB. Mivel már az exed, semmi közöd hozzá, hogy kivel kavar. És naggyon bunkó cselekedet lenne őket bármiképp "szétszedni".
2010. jan. 19. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Én nagyon is jól tudom. Az én ex-barátnőm is a szemem láttára kavart annó egy másik fiúval. Akkor sokszor tudtam volna örjöngeni emiatt. De ha megláttam őket, szimplán ott hagytam őket. Most pedig lehet, hogy újra összejövök a csajjal.

Szóval nagyon is jól tudom, hogy milyen az, amit mond a kérdező, de mégis azt mondom, hagyja őket. Ha nem illenek össze, akkor úgyis szétmennek, ha pedig igen, akkor meg nem ronthatod el a boldogságukat.

2010. jan. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
hát nem tom...én minden exemmel jóba vagyok, van olyan buli, hogy 3-4exemmel vagyok egy társaságban(2hónap,2hónap,félév,2év együttlét) és jól megvagyok velük és nem zavarnak egyáltalán ha ők kavarnak mással vagy nyalják falják magukat a barátjukkal...el kell viselni...
2010. jan. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!