Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szedjem szét az exemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szedjem szét az exemet és a haveromat?

Figyelt kérdés

Szal az a helyzet h vmelyik nap gokartozni voltam a haverommal és miután jöttünk haza, megláttam a volt csajomat. nem igazán akartam vele beszélni mert nem vagyunk vmi jóba. De a haverom erősködött h legalább köszönjünk neki vagy valami. jól van, köszöntünk, azt hittem anyi lesz az egész és aztán húzunk haza de az exbarátnőm meg a haverom elkezdtek beszélgetni, nevetgéltek stb. ott a szemem láttára flörtöltek egymással. nagyon ideges vagyok mégmost is, nem akarom hogy együtt legyenek meg különben is milyen barát az aki összejön a haverja ex csajával? ráadásul majdnem egy évig jártunk basszus. ez így rohadtul nem fair.

Mit tegyek? hogy szedjem szét őket? már telefonszámot is cseréltek. :@@@


2010. jan. 18. 20:42
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
előző 23F
2010. jan. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Megértem hogy sz.r vok amiér ezt akarom csinálni. de még mindig mérges vagyok. egy áruló senki haverom van meg egy ribanc exnőm :@:@:@@@@

megyek inkább wowozni.

2010. jan. 25. 11:16
 23/29 anonim ***** válasza:
WOW ozni. LOL Vágod megértem hogy kivagy kattanva, de tényleg ne legyél már szem*t. Ugyanakkor sz*rnék mindkettő fejére és ne wow ozzál hanem sportoljál valamit. Nem fogsz tudni továbblépni ha kockulsz, mert a lányok nem szeretik a kokckákat! F20
2010. jan. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Szia!

Végre valaki aki ugyan abban a cipőben jár,és úgy is gondolkodik mint én.Velem is ugyanez volt.Az egyik legjobb barátnőm összejött az ex pasimmal.Én is totál kibuktam,kb annyira mint Te.És igazad van,utána azt fogod hallgatni,hogy ők milyen jól megvannak meg stb.Én azóta nem beszélek a csajjal,de persze nem csak emiatt,de legfőképp ez játszott közre abban,hogy tönkre menjen a barátságunk.Szerintem ha a haverodnak nyíltan elmondanád,hogy Téged zavar ha együtt látod őket akkor biztos tudtok vmi kompromisszumot kötni.Vagy eldönti h Te vagy a csaj.Sajnos ilyen helyzetben mást nem nagyon tudsz tenni.És az előttem szólókhoz kapcsolódva szerintem is elég szemétség ha lejáratod a haverod előtt.És még az is lehet,hogy ezzel magadat járatod le.Kíváncsi lennék az eredményre szóval majd írd meg mi történt:)

2010. jan. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Az a helyzet hogy az első pár válaszolónak igaza van abban hogy bizony evvan, még abban is hogy te lennél a szemét ha szétszednéd őket. Csakhogy abban meg neked van teljesen igazad hogyha nem szeretnéd unos untalan az excsajodat látni. Valóban nem fair. És szó sincs arról hogy a csaj eztán már nem is pasizhatna, na de egy haverral. Soha nem tudnék így kicseszni egy barátommal, annyi a szép lány (különösen kis hazánkban) mint égen a csillag, megbocsáthatatlan hogy neki pont az kell. Hová tűnt a férfiszolidaritás?

A helyedben megszakítanám a kapcsolatot ezzel a patkánnyal.

"Thou shalt not sleep with your Bro’s ex-girlfriend."

Egyetlen mentsége lehet, ha tényleg ők egymásnak az a bizonyos igazi. Ez esetben az esküvőjük pillanatában megbocsátanék neki, de egy perccel sem előbb.

2010. jan. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Én megértelek.

Haver/barát aktuális és ex csaja tabu.

Ugyan ez fordítva is.

2010. jan. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
az ilyen köcsögöket le kell szarni, srácok között ilyen nincs, csak nők között...ez egy fasz, szerintem kúrd meg pár exnőjét, az nem oldja meg a gondot, de legalább jobban érzed majd magad
2010. jan. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
AK47-es. Egy sorozat az egyikbe, egy a másikba, és külön temessék el őket! Más megoldást nem nagyon látok problémád megoldására. Mert mi is a problémád? Az akivel eddíg voltál,(DE MÁR NEM!!!) az most mással van ( ráadásul olyannal akit haverodnak véltél).(MERT EZ ÍGY VAN RENDJÉN!) Pedig te nem bírod elviselni, hogy egy nőstény egy másik hímnek áll rendelkezésére. Minden nőstényt megrendszabályozni, és minden (MÁS) hímet kiirtani! Ismerős képlet, csak nem az emberek között.
2010. jan. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

bazz, nem akarom megölni

csak szétszedni őket.

2010. jan. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!