Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azthiszem szerelmes lettem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azthiszem szerelmes lettem, hogy szedjem fel?

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 09:39
 1/9 A kérdező kommentje:
már régóta ismerjük egymást,és mostanába többet is beszélgetek vele, meg találkozgatunk de sajnos nem ketten vagyunk sokszor!Nem tudom mit mondhatnék neki, amivel felkelteném az érdeklődését, nem nagyon tudok vele miről beszélni, mit tegyek? hogy kezdjek hozzá? mit mondjak neki?
2011. jún. 29. 09:39
 2/9 Smartguy86 ***** válasza:
100%
Ha csak fel akarod szedni, akkor nem vagy te szerelmes, csak dugni akarsz!
2011. jún. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Smartguy86 ***** válasza:
100%
Ha nincs miről beszélnetek, akkor még inkább minek? Szerinted jól éreznétek együtt magatokat? Vagy megint csak dugni akarsz? :D
2011. jún. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem akarok dugni!:) amugy elbeszélgetünk sokszor de aztán egyszer oda jutunk hogy nemtudok semmitsem mondani meg ősem!
2011. jún. 29. 09:43
 5/9 A kérdező kommentje:
és ha dugni akartam volna már rég megtettem volna!xD de ez más!
2011. jún. 29. 09:43
 6/9 Smartguy86 ***** válasza:
100%
Azért nem tudtok beszélgetni, mert nincs közös életetek! Csináljatok közös programokat, randizzatok és akkor lesz miről beszélni!
2011. jún. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Indításnak jó lenne elhívnod kettesben találkozni! Ott sokat beszélgettek, nézz a szemébe sokszor, figyeld a reakcióit. ha mosolyog, tág pupillákkal néz rád, beszéd közben feléd fordul, piszkálja a haját vagy a ruháját, akkor nagy eséllyel tetszel neki...hajrá!



18/F

2011. jún. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi
2011. jún. 29. 11:18
 9/9 vikotrot ***** válasza:
Taxival?
2011. jún. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!