Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet, hogy a haveromat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy a haveromat körülrajongják a lányok, rám pedig magasról tesznek?

Figyelt kérdés
Van egy haverom, akit folyton körülrajongnak a nők, csak őneki nem kell egyik sem, lesz*rja őket. Ennek ellenére mindig nyomul rá valaki. Én pedig akárhogy igyekszem, próbálok rendes (nem papucs) lenni, tesznek rám magasról, mindig a hülye haveromra másznak akkor is rá. Kezd már zavaró lenni. Az az érdekes, hogy ő még a kinézetéért sem sokat tesz, mondhatni, akármit csinál (másmilyen frizura, más öltözködés), neki minden jól áll. Én meg bármit teszek, vagy változtatok, úgy néznek rám, mint egy földönkívülire. Nem vagyok bűnronda, volt már barátnőm. De ez a helyzet engem már nagyon zavar. Nem értem, miért arra kapnak a nők, akinek nem is kellenek, csak ügyetlenkedik velük. Haverom, ezért nem fogom neki felhozni ezt. Ő úgy van a dolgokkal, hogy tesz mindenre magasról. Én nem ilyen vagyok. Talán ez a probléma. Szerintetek? Mi a fenét csináljak, hogy ne maradjak az árnyékában, ha nők is vannak körülöttünk?
2012. márc. 7. 20:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyrészt azért, mert ő jobban néz ki, másrészt azért, mert rendes vagy.
2012. márc. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg is válaszoltad magadnak. Azért mert ilyeneken izgulsz. Meg próbálsz jó lenni, de nem papucs. Szarj rá ezekre a dolgokra, csak élj, érted? Ne foglalkoztasson, hogy mit gondolnak rólad, hogy hogy viselkedj, egyszerűen csak viselkedj a magad módján, természetesen.
2012. márc. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Én a rendes pasikat szeretem nem a nagyképű pöffeszkedő majmokat. Mielőtt kérded már van párom, de van még sok ilyen csaj nyugi :D Csak jó helyen kell keresni
2012. márc. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Erre mondják, hogy senki se egyenlő esélyekkel indul, de gondolom nem is az a célod, hogy körülrajongjanak, mert annak önmagában nem sok értelme van; ha volt már barátnőd ezután is lesz.
2012. márc. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hirtelen ez jutott eszembe:

[link]


Hát, az önbecsülésemnek jót tenne, ha látnám, hogy valakinek tetszem. Az a furcsa, hogy a haveromnak simán lehetne akármilyen barátnője, sőt, a társaságomban lévő majdnem összes lány már legalább egyszer ráhajtott, vagy kavart vele, vagy jött oda hozzám és kérte az elérhetőségeit (kib*szott jó érzés volt, hogy az a lány vet szemet rá, akit én már kinéztem magamnak). És nem is csinált értük semmit, én pedig hiába tettem értük valamit, hajtottam rájuk, egyszerűen inkább elkezdtek kerülni, vagy szép burkoltan visszautasítottak. Szeretnék én is egyenlő eséllyel indulni, igazságtalannak érzem ezt az egészet. Vagyok én is ugyanolyan jó, mint ő. Megpróbáltam már én is leszarni a nőket, de eredménytelen, mert már alapból nem érdeklődnek utánam. Nem akarok így élni!

2012. márc. 7. 20:50
 6/11 anonim válasza:
100%
Azért az utolsó hozzászólásod elég öngyilkos hangulatú :P Kicsit túl komolyan veszed a dolgot, szerintem. Én lány vagyok, és lányoknál is vannak olyan díszpéldányok, akikre nagyon tudnak nyomulni a fiúk. De ne akard, h rád is úg másszanak, mert ha jobban belegondolsz, nem sokáig élveznéd, h a sok kiscsaj mind téged nyúz, pedig te a legtöbbtől nem akarsz semmit. Tekintsd magad szerencsésnek, h nem vagy olyan, mint a barátod. Sokkal jobban fogod értékelni azt a lányt, aki a népszerű barátod mellett felfigyel rád. Amúgy ha mégis szeretnéd ezt az egész felhajtást, akkor legyél hozzájuk közvetlen, meg jófej, azt minden lány szereti. Lehet, h észre sem veszed, de azt sugárzod magadból, h veled vigyázni kell. (nekem már mondták, és én is meglepődtem rajta) Legyél természetes és laza, ne görcsölj ezen a dolgon, inkább próbálj örölni a barátod sikerének, bár tudom, h ez nehéz.
2012. márc. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Sajnos azt a képességem, hogy más sikerének örülni tudjak már kiölték belőlem, de majd megpróbálom. Nem szoktam görcsös lenni, báris ugyanolyan gördülékenyen kommunikálok a lányokkal is, mint a fiúkkal. Nem hiszem, hogy ez probléma volna. Az érdekesség a dologban, hogy míg én közvetlen vagyok, addig a haverom le se sz*rja őket, és csak azért is rá figyelnek, próbálják felkelteni az érdeklődését. Ritka tahó tud lenni, elég durván beszól, vagy épp oltogat (nem engem, hanem a csajt, aki kommunikálni próbál vele). Én nem szeretek ilyet csinálni, lehet épp ez a probléma. o.O
2012. márc. 7. 22:29
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne pedálozz ennyire nálluk!!!Lássák hogy meg vagy nélkülük és akkor ők fognak odamenni hozzád!!!(Ha nem vagy valami rusnyaság)akkor bevállhat
2012. márc. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kicsit idősebb leszel könnyebb dolgod lesz, érettebb korban már nem ennyire felületesek a nők sem. Azért legyél normális.
2012. márc. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ha pl.: nagy csajozós akarsz lenni akk fogj egy csajt de és közbe lássanak vele más lányok is akik neked bejönnek érted de csak úgy járj azzal a csajjal, hogy ne túl komolyan vedd az egészet. csináld úgy hogy ha már odamennek hozzád csajok akkor kéresd magad mint egy lány meg légy nehezen csábítható próbálj néha pimasz lenni velük ha lánnyal vagy mikor nem veszi észre más lányokkal is szemezgess. na hátha segítettem de ezeket a tanácsokat arra írtam ha csak csajozni akarsz csókkirály :D
2012. márc. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!