Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakító ok, ha a barátom náci?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Msmojza kérdése:

Szakító ok, ha a barátom náci?

Figyelt kérdés
Állandóan a zsidókat szidja, meg ilyeneket mond, hogy a holokauszt nem is történt meg, csak kitalálták ami engen nagyon zavar és meg is ijeszt. Egy csomószor mondtam h ezt ne csinálja de akkoris csinálja. Szakítsak vele?
2012. márc. 6. 20:20
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nem az ilyen témákba ásták bele magukat- ugyanis ahogy Magyarországon is, a világ szinte minden táján manipulálják az oktatást. Többek között azért, hogy a zsidó nép szemét húzásairól ne halljunk/halljanak, illetve, hogy tovább fenntartsák a "szegény, kirekesztett nép" szerepet-holott ők nevezték magukat a "kiválasztott népnek" és éppen ezért alakult ki az ellenszenv mert mégis milyen az, hogy valakik csak kinyilatkoztatják, hogy felsőbbrendűek?!

Dereng a történelmi ismereteid alapján valami?Ezek után onnan ered az egész übermensch filozófia vagy a fejelmélet??

2012. márc. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
77%
*fajelmélet
2012. márc. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 A kérdező kommentje:
Ugyan ez állították a németek is, hogy ők felsőbbrendűek, mégsem hallani senkitől, hogy utálják a németeket. Pedig nekik is volt egy pár húzásuk...
2012. márc. 6. 22:05
 44/51 anonim ***** válasza:
77%
mondd neki, hogy komolyan kell beszélnetek. üljetek le, fogd meg a kezét, nézz a szemébe és mondd, hogy"valamit el kell mondanom:zsidó vagyok" nézd meg mit szól majd. ha kiakad, akkor szerintem hagyd a francba. ha azt mondja, hogy nem érdekli, mindenhogy szeret, akkor ne:)
2012. márc. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
81%
Nem állok neki gyorstalpaló töriórát tartani. Ja érdekel a téma,olvass utána. Hidd el,meg fogsz lepődni..
2012. márc. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ez normális. A zsidókat az egész világon úgy elég sokan utálják és a holokausztot is jogosan megkérdőjelezik, hogy úgy történt-e, ahogy az le van írva. Elég sok párodhoz hasonló ember van.


Viszont én ezt nem a barátnőmmel szoktam megosztani, kivéve, ha van neki is valami tudományos jártassága a témában. Amúgy alapok nélkül szitkozódni bárkinek is bármiről elég gázos és idegesítő. A hiányos történelmi ismeretekkel rendelkezők monológjait én meg sem szoktam hallgatni, hanem még előtte leoltom őket, hogy előtte járjál iskolába hülyegyerek.

2012. márc. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
100%
Elhiheted, a zsidókat nem a borszínűk miatt utálják, max 100ból 1
2012. márc. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem a barátoddal semmi baj nincsen.Kicsit nem ártana tájékozódnod a világban zajló eseményekről és a történelem könyvekből.a zsidó üldözés az nekik,mint minden más is csak anyagi bevétel,hiszen az országok irreálisan magas kártérítést fizetnek a zsidóságnak az "elszenvedettekért".De ennyi erővel mindenki fizethetne mindenkinek,hiszen a háborúkban minden nép szenvedett,de érdekes csak a zsidóság aki ebből is hasznot húz.Arról meg még nem is beszéltünk hogy ők milyen etnikai tisztogatást végeztek/nek a palesztinokkal,hány várost fogtak közre és szó szerint mészároltak le sok sok ezer palesztint,csupán azért mert ők palesztinok!!!

Akkor ki a rasszista?Miről beszélünk?

Kérdező te valószínüleg zsidó vagy.Ezt a nácizást egyedül azok csinálják,mert más ember nem ezzel van elfoglalva,ez csak nekik fontos hogy folyton áldozatként állítság be magukat,mert máshogy nem tudnának "érvényesülni".

Amúgy ha igazi rasszizmusról akarsz olvasni,akkor olvasgass zsidó honlapokat és gyomorforgató magyargyűlölettel fogsz találkozni.Majd utána nyafogj itt.


Persze lehet itt okoskodni mindenkinek,meg szidni minket,de ezt a magyarok SOSEM fogják elfelejteni....

2012. márc. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
53%
kérdező te egy tanulatlan buta k*urva vagy ééés pont
2013. ápr. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
47%
Végre az értelmesebb és agymosatlan oldal is megérkezett tanácsot adni.
2013. ápr. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!