Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakító ok, ha a barátom náci?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Msmojza kérdése:

Szakító ok, ha a barátom náci?

Figyelt kérdés
Állandóan a zsidókat szidja, meg ilyeneket mond, hogy a holokauszt nem is történt meg, csak kitalálták ami engen nagyon zavar és meg is ijeszt. Egy csomószor mondtam h ezt ne csinálja de akkoris csinálja. Szakítsak vele?
2012. márc. 6. 20:20
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
30%
Nem náci a pasid, hanem antiszemita (persze a nácik is azok voltak).
2012. márc. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
39%

Nekem is volt olyan, akit a gyűlölet miatt hagytam el. De az ilyen ember igazából magát utálja és másokra vetíti ki.

Szerintem borzalom.

2012. márc. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
100%
Néha én is küzdök a gyűlöletemmel. Mondjuk én nem fajgyűlölő vagyok, de szeretnék gyűlölet nélkül élni.
2012. márc. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
92%

szerintem itt az alap zavaró ok számodra,hogy hőbörög.

az,hogy mit-kit szid igazából mellékes.

amikor ezt csinálja kezdj el hangosan lalázni pl.

ha meg ilyen apróság miatt szakítasz,akkor konfliktus kezelésből,párbeszédből,óriásit buksz.

egyébként poénra is vehetnéd.

nekem is van egy haverom,aki a dühét a frusztrációját és a tehetetlenségét zsidózásban vezette le.

a téma érdekes vita téma,de a hőbörgő mód,ahogy előadta teljesen gyerekes volt,uh szétoltottuk.

kerestünk zsidó zenéket a neten és jó hangosan feltettük neki,ugráltunk rá röhögve.

később elneveztük a hisztiét zsidórohamnak,uh amikor elhangzott és látta a röhögésünk,egy idő múlva visszább vett és lecsillapodott.

mert ki kíváncsi egy hőbörgőre egy vidám társaságban.

ha meg nem tesz semmit az ügy érdekében csak a száját tépi,akkor kussoljon.

2012. márc. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mi a probléma, beismerem én se szeretem a zsidókat, de nem a fajgyűlölet miatt, hanem a cselekedeteik miatt, egy önző kapzsi egoista hatalom és pénzéhes nép, valószínű miattuk több ember halt meg (pl első vh) mint amennyit a németek öltek le a második vhban. Engem rohadtul nem izgat a borszín általiakkal négerekkel meg talán az arabokkal (azért talán mert dubajiakat gyűlölöm, de ez valószínű irigység) sincs komolyabb bajom, bár én nem gázkamrába küldeném én egyszerűen kasztráltatnám mindet nincs jogom egy élet elvételéhez. Nem csoda, hogy történelem során mindenki őket akarta kiirtani. Persze ezzel az erővel a fehéreket is utálhatnám hisz mi se vagyunk szentek, de míg nálunk a változatosság fenn áll náluk nem igazán.
2012. márc. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
70%
általiakkal = ázsiaiakkal
2012. márc. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
86%
Miért, mielőtt összejöttél vele nem tudtad? Sieg Heil! Üdvözlettel: Hermann Göring
2012. márc. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 A kérdező kommentje:
nem, nem tudtam!
2012. márc. 6. 21:07
 29/51 anonim ***** válasza:
52%

És most komolyan szakítanál vele mert antiszemita? Le van szarva. Tudod mennyien vannak??

Szinte minden 4. ember mondogatja, hogy így a zsidók, úgy a zsidók..

Ha te hithű katolikus lennél, korrekt döntés lenne részéről, hogy kivág mint macskát sz*rni mert eddig nem tudta- nyilván nem is kérdezte-, hogy miben hiszel??

2012. márc. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 A kérdező kommentje:
Nem vagyok vallásos de attól felfordul a gyomrom ha valakit csak azért utál az ember mert másmilyen a bőrszíne vagy vallása mint neki, főleg ha még a halálát is kívánja emiatt.
2012. márc. 6. 21:17
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!