Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakító ok, ha a barátom náci?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Msmojza kérdése:

Szakító ok, ha a barátom náci?

Figyelt kérdés
Állandóan a zsidókat szidja, meg ilyeneket mond, hogy a holokauszt nem is történt meg, csak kitalálták ami engen nagyon zavar és meg is ijeszt. Egy csomószor mondtam h ezt ne csinálja de akkoris csinálja. Szakítsak vele?
2012. márc. 6. 20:20
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
70%

Gondolom ezt azelőtt is tudtad, hogy összejöttél vele, miért csak most lett gond.


Kérdés, hogy mennyire tudod tolerálni ezt.

2012. márc. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
77%
Ez olyan ha a bor szereted hiába nyomják a sört.
2012. márc. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
80%

Én nagyon szeretem a hazámat és elkötelezettje vagyok a magyarságnak, de a nácizmus egy nagyon beteg dolog.

A magyar ember szereti a hazáját szereti a családját tiszteli a földjét és ezekért bármire képes. Továbbá szívesen fogad más népeket akik értelem szerűen nem törnek az imént említettek vesztére, elvégre a magyar vendégszeretet világhírű.

Teljesen más ha valaki pusztán fajgyűlöletből utál valakit és felsőbbrendűnek tartja magát és a "fajtáját" , noha a zsidókról nem sokat hazudott e téren, de ez a halott eszme akkor sem megoldás.

Szóval ha ez elég beteg nála akkor inkább hagyd ott a fenébe nehogy magaddal rántson azt javaslom.

20/F

2012. márc. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
100%
ha ténleg rasszista v skinhad lenne azt észre vetted volna amikor összejössz vele , ez csak egy vélemény ( nekem is ez a véleményem a zsidókról)
2012. márc. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 A kérdező kommentje:
Nem tudtam azelőtt hogy összejöttünk, hogy ilyen nézetei vannak.
2012. márc. 6. 20:34
 16/51 anonim ***** válasza:
90%
Nézd, most ő konkrétan náci, vagy vannak ilyen megjegyzései. Nálam más a kettő. Tehát azért mert szidja a zsidókat, attól még nem lesz rögtön náci. Szerintem. Mondjuk ez nehéz, de ha te kérted, hogy ne csinálja, mégis csinálja... Döntsd mennyire zavar. Gyakran vannak ilyen megjegyzései?
2012. márc. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
31%

Nézd szerintem nem olyan nagy probléma ez,majd túl lesz ezen a korszakán.Talán azért mond ilyeneket mert ideges valami miatt.Van aki ilyenkor káromkodik,talán kérdezd meg,hogy mi a baj.Nehezen tudom elképzelni a helyzetet,mondjuk DVD-t néztek és egyszer csak minden különösebb ok nélkül zsidózik egyet,ezt nem hiszem.Mondom szerintem ha valamin felhúzza magát akkor ő nem b'zmegezik hanem zsidózik,próbáld meg kideríteni,hogy mi lehet a baj.

Kérd meg,hogy a te jelenlétedben ne mondjon ilyeneket,ha erre nem hajlandó akkor szakíthatsz vele,nem a zsidózás miatt,hanem mert ennyire nem képes azért akit szeret.

2012. márc. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem szakíts vele, és csináltass egy bébit pákóval.
2012. márc. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 A kérdező kommentje:
Gyakran vannak ilyen megjegyzései és nem csak hiortelen felindulásból. Beszélgettem is már vele arról hogy miért mond ilyeneket és tök komolyan gondolja.
2012. márc. 6. 20:41
 20/51 anonim ***** válasza:
33%
nálam biztosan az lenne.
2012. márc. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!