Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon fura ez a gondolkodásmód?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fura ez a gondolkodásmód?

Figyelt kérdés
21 leszek hamarosan, egészséges heteroszexuális férfi vagyok elég élénk szexuális fantáziával, de mégsem gondolom úgy, hogy a szex egy párkapcsolat alapja lenne. Úgy gondolom, hogy inkább a lelki közelség egy párkapcsolat alapja, ami magába foglalja a bizalmat, megértést, egymás elfogadását, őszinteséget, azt, hogy önmagam lehetek a másik mellett stb. Erre eddig a legtöbb korombeli vagy idősebb fiatal (25-30) úgy reagált, hogy még naiv vagyok, és a szextől forog a világ. Én a kiszemelttel szeretnék ismerkedni, randizni legalább 1-1,5 hónapig, mire egyáltalán a "járáshoz" jutunk, viszont sokak meg már az első randin szexelnek, mert állításuk szerint így közelebb kerülnek egymáshoz. Szerintem egyszerűen csak tudat alá beépül, hogy ez a személy = jó szex és így jobban érdeklődnek iránta, de ettől még nem lesz szorosabb a kapcsolatuk. Tudom, hogy jó, meg fontos a testiség, és nagyon hiányzik is, de úgy gondolom csak hab a tortán, és nem pedig a torta alapja... Épp ezért nem is úgy szoktam közeledni lányok felé, hogy "demegdugnálak", hanem egyszerű, őszinte, kötetlen érdeklődéssel. Kíváncsi lennék más hogy vélekedik erről. Tényleg én lennék az "UFÓ"?
2012. márc. 5. 17:20
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

Ezen a téren nincs se jobb, se rosszabb, se furcsább, se megszokottabb gondolkodásmód. Mindenkinek más esik közelebb a személyiségéhez és sokan ezt nyelik le nehezen.


Én spec teljesen más véleményen vagyok, mint Te, mert szerintem az a kapcsolat, amiben nem jelenik meg masszívan a testiség, az inkább barátság. És attól sem ismert még meg lelkileg senki senkit jobban, mert hónapokkal eltolta az első aktust. Szóval egyetérteni nem értek egyet veled, de ufo-nak sem tartalak, inkább mondanálak rendkívül idealistának.

2012. márc. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:

"szerintem az a kapcsolat, amiben nem jelenik meg masszívan a testiség, az inkább barátság."


Én nem mondtam, hogy ne jelenjen meg masszívan, csak ne arra épüljön.

2012. márc. 5. 21:23
 33/42 anonim ***** válasza:

Én csak annyit tennék még hozzá, hogy olyan könnyen dobálóznak egyesek azzal, hogy "jaj, minden szuper, de az ágyban nem illetek össze", de mégis, milyen gyakori ez? Amennyit panaszkodnak emiatt, minimum minden második kapcsolatnál ennek kéne történnie. Vagy netán ez is csak egy madárlátta cipó, egy városi legenda? Nem lepődnék meg...


Amúgy egyet vagyok értve veled.

Uff.


20/F

2012. márc. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

"Én nem mondtam, hogy ne jelenjen meg masszívan, csak ne arra épüljön."


Annak analógiáján, hogy véleményed szerint "a szex legyen hab a tortán", de bizony mondtad. A szex élesztő a tésztában. Tény, hogy nem annyira lényegi, mint a liszt, de nem is olyan teljesen mellékes, mint a hab.

Én elvárom, hogy a barátnőm fejében az járjon, hogy mennyire megdöntene helyben, mikor rám néz, nem pedig az, hogy "jaj, milyen rendes ember ez". Öreg korra úgyis lassacskán kikopik a szex az ember életéből, míg fiatal és bírja, addig csinálja amikor csak tudja.

2012. márc. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:

Mau©


Ilyen gondolkodás miatt van egyii " gáz ha 12 évesen még szűz vagyok" meg "12 évesen már nem vagyok szűz" kérdés itt a gyik-n.


Szex, inkább hívjuk szeretkezésnek egy egészséges kapcsolat része, csak az a baj hogy egyesek előbb dugnak és utána gondolkodnak el azon hogy hogy is néz ki a másik, meg utána ismerik meg hogy milyen ember is ő.

2012. márc. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
*ennyi
2012. márc. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
Bármit túlzásba lehet vinni, ezt jól szemlélteti a középkor.
2012. márc. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 slimshady91 válasza:
Nagyn jól gondolkozol általában az gondolkodik ien bölcsen aki már tul van az 1 sexen és egyre bölcsebb lesz!!
2012. márc. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Nővérem szerint nyálas vagyok és csak lelkibeteg lányokkal fogok így összeakadni.

2012. márc. 8. 22:00
 40/42 anonim ***** válasza:
rúgjad szájba a nővéredet ha ilyen szemét .... :(
2012. márc. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!