Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, mi a helyes gondolkodásmód?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi a helyes gondolkodásmód?

Figyelt kérdés

Pár hete tévedtem ide, azóta elég sok kérdést és választ elolvastam. Sokan írták, hogy nincs önbizalmuk/csúnyák stb. és ezért nem megy a csajozás dolog. Aztán nagyrészt jöttek az oltások, hogy ez szánalmas, ha így folytatod nem is lesz semmi stb. (ami igaz is), de az sose jött, hogy mi lenne jó helyette. Van olyan 2-3 gondolat, amit meg tudnátok osztani másokkal/velem, amiből erőt tudnánk meríteni? Mondjuk, hogy én is vagyok olyan jó, mint más? Ami ténylegesen erőt adhat.

Külsőmre nincs okom panaszkodni, magas, izmos vagyok, többször hallottam már utólag, hogy összejöhettem volna x-szel vagy y-nal mert bejöttem neki. De valahogy mégse megy ez a dolog olyan könnyen.


20f


2012. jan. 18. 20:40
 1/10 anonim ***** válasza:

Habár én nő vagyok, de szerintem a hozzáálláson és a magatartáson rengeteg múlik. Azon is, hogy mennyire vagy magabiztos, hogyan szólalsz meg, mit mondasz, hogyan mondod.


Nézd meg a "sikeresebbeket", és hasonlítsd össze magaddal, illetve a "kevésbé sikeresebbekkel" is. Szerintem te magadtól rá fogsz jönni a konkrét dologra, amit mi így nem biztos, hogy meg tudnánk mondani, mert nem látjuk a te konkrét helyzetedet úgy ahogyan te megéled.

2012. jan. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha külsőre nincs veled gond akkor csak a belsőség lehet már számottevő egy kapcsolathoz.Én is rohadt önbizalom hiányos volt.Féltem még egy beszélgetést kezdeményezni is egy lánnyal.Aztán erőt vettem magamon és úgy néz ki hogy lesz valami...=)Azóta úgy érzem hogy sokkal több az önbizalmam és bátrabb vagyok.

Azt tanácsolnám hogy ne féljenek és legyenek tökösek.Az a csajnak is egy pluszt ad már szerintem hogy egy bátor srác áll oda elé.14/f

2012. jan. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Agyra kell gyúrni. Okosabbnak lenni, lexikálisan is, logikailag is, meg empatikailag is. Hiszen minden fejben dől el, az irányítja a viselkedésed, nem a belőtt séród. Minél többet tudsz a világról, minél többmindent ismersz, annál könnyebben találod meg a magad útját.
2012. jan. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Meríts erőt abból hogy nem vagy rosszabb mint mások! Mert ha annyival rosszabb lennél szóba se állnának veled.

20 éves korban már azért ha elhívsz egy csajt beszélgetni vagy randizni alapból arra utal hogy van nála esélyed. Aztán már csak közeledni kell módjával... Vagy puhatolózni kicsit diszkréten...

2012. jan. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget!:)
2012. jan. 18. 21:14
 6/10 anonim ***** válasza:

ismerkedj, ismerkedj, barátkozz! Ha meglátsz bárhol , bármikor egy ,,szimpatikusabb" lányt, menny oda, beszélgess vele. Igaz ez szituációfüggő. (buszon, megállókba akár Te magad is létrehozhatsz szituációt). Lényeg hogy ne az legyen az első gondolatod, dejó lenne összejönni vele! CSak simán mintha egy haveroddal beszélgetnél. Tudom nem egyszerű, és az előtt kell lépned, mielőtt lebeszélnéd magadat. Ez személyes tapasztalt. (már olyan lányoakt is megszólítok, akikhez ezelőtt alig mertem ránézni)


24/f

2012. jan. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Csak lazán és természetesen. Nem szabad eroltetve not szerezni, mintha éreznék, h gorcsosen csak mindenáron barátno kell. Lazán. Elég értelmesnek tunik a gondolkodásmódod, nem szabadna, hogy bajod legyen. Lassan lépésrol lépésre. Ne akarj rogton dugni. Menj sorba. Eloszor csak csokot akarj, utána járni, és csak utána a sex. Ha ezt elfogadod, akkor rendben lesz minden. Egy kicsit rámenosnek kell lenni. Nem nagyon, de azért tudni kell lépni. Ha nem jon ossze, hát nem jon ossze.

Ismerem a szitut, mert én is ebben a cipoben jártam. Fél éve van barátnom. Akkor jott ossze, mikor nem arra gondoltam, h ,,jaj de kellene már egy barátno,, hanem csak úgy voltam. Haverokkal csavarogtam, szorakoztam, aztán bemutattak egy csajnak, aki rogton megtetszett, 2 honapig úgymond barátkoztunk, aztán 1-2 randi, majd csok, járás, szerelem...Még mindig egyutt vagyunk.

Nem ajánlom a 20 éves csajokat. Veluk kissebb az eséje, hogy osszejosz. A 18as korosztályban próbálj mozogni. Optimális.

Csak természetesen. Hajrá.

20/F

2012. jan. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
és ez a 2 hónapig barátkozás dolog hogy nézett ki? közös programok?
2012. jan. 19. 11:22
 9/10 anonim ***** válasza:
Mikor kimentunk a barátokkal, barát(os)nokkel akkor hívtam ot is. Sport, biliard, tó, beultunk valahova.
2012. jan. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget!:)
2012. jan. 19. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!