Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány ezt mondja, ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány ezt mondja, ez helyes gondolkodásmód?

Figyelt kérdés

"Lány: ugyan én küldtem neki egy-két sztem egyértelmű jelet, de nem vette az adást, én meg meguntam, feladtam"


szerintem éretlen gondolkodás. Másrészt a fiúnak is lehet oka, pl első randin nem rohanjuk le a lányt.


Vélemények, fiúk lányok?


2011. máj. 3. 15:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem, ha csak úgy feladta az azt jelenti talált már egy másik srácot...csajok ritkán vannak hosszú ideig egyedül..
2011. máj. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát egy csaj ha megadja a zöld lámát és a srác nem lép, akkor a lány elég gyorsan elveszti a vonzalmát, mert onnantól a férfi a szemében megszűnik férfinak lenni.
2011. máj. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
csak kérdés, hogy mi a zöld lámpa.
2011. máj. 3. 15:53
 4/12 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Szerintem az a ciki, hogy a lány jeleket küldözget, ahelyett, hogy lépne valamit.
2011. máj. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"Szerintem az a ciki, hogy a lány jeleket küldözget, ahelyett, hogy lépne valamit."

namármost. ennek a dolognak van egy jól bevált, bevett, elfogadott menete:

1. a srác és a csaj összetalálkoznak

2. megimserik egymást

3. *ha mindketten szimpatikusak egymásnak, a csaj elkezd apró utalásokat tenni a srácnak, hogy bejön neki. (ez azért van, mert a lány nem akar beégni, viszont, ha csak apró jeleket ad, a srác el tudja dönteni, hogy felveszi e ezeket, vagy gyáva nyúl marad, és bebújik az első sarokba, mert fél válaszolni a lány jeleire.)

4. mondjuk, ha a pasi nem gyáva, akkor válaszol a lány kacsintásaira, mosolyára, flörtöl vele, elhívja randira, olyan témákról is beszélgethetnek, amikhez nagyonnagy bizalom szükséges.

5. ha mindketten úgy érzik, hogy megismerték egymást, tovább lehet lépni.

(bocsi, tudom, nem ez volt a kérdés, de muszáj volt leírnom az előttem válaszolónak, mert hatalmas baromságot írt)

* azért épp a lány adja a jeleket, mert a srácok gyakran poénkodnak az ilyesmi témákkal, és nem lehet egyértelműen kivenni, hogy mit akarnak. vagy szerinted mi az egyértelműbb, az, ha egy srác mosolyog rád egy megszokott mosollyal, esetleg egy vicces, oldottabb témánál tesz egy bókot a csajszi alakjára (azért egy poénosabb témánál, mert a friss párok általában így kevésbé érzik feszéjezve magukat, oldottabb a hangulat), vagy az, ha a lány sokatsejtetően kacsint, vagy amolyan "vedd már észre, hogy naggggyon bejössz, lépj már!" mosolyt küldözget a srácnak??? szerintem, ha egy lány adja a jeleket az egyértelműbb, és legtöbbször a srácok kezdeményeznek, hogy a lányok lássák, ők igazi férfiak!

ja a kérdésedre: ha a gyáva kategóriába tartozol, és hetekig, esetleg hónapokig csak barátként kezelted a lányt, akkor elképzelhető, hogy rádunt, vagy jött egy másik srác, aki határozottabb, bevállalósabb, szimpatikusabb a csajszinak. írtad, hogy az első randi, hát azzal még nem kötelezte el magát feléd, minden joga (és talán oka is) megvolt arra, hogy odébb álljon. az igaz, hogy az első találálkán nem rohanjuk le a lányt, de tudtára kell adni, hogy (részéről) nem egyoldalú az érdeklődés. ezt szerintem te rontottad el...

bocsi, hogy túl sokat írtam...((:

'Aki tudja, csinálja, Akinek nem megy, tanítja' ):

15L Hévíz környéke

2011. máj. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az utolsóval értek egyet! Nagyon jóóó!

17F

2011. máj. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Rendesfiú/19 ***** válasza:

szóval a lány lehet gyáva....:)

de amúgy egyetértek.

2011. máj. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Igen, helyes. A lány dolga, hogy jeleket küldjön. A fiúé, meg, hogy teperjen a lány után. Ha pár jellel a fiú figyelme nem kelthető fel, akkor jobb is, ha a lány más fiút keres.


Az meg mi, hogy "pl első randin nem rohanjuk le a lányt."? A lány dolga ellenállni szerintem. Illetve, meghúzni azt a határvonalat, amíg a fiú első alkalommal elmehet. A fiúé, meg, hogy éreztesse a lánnyal azt, hogy őt akarja.

2011. máj. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

05-03 16:15 vagyok (15L)

Rendesfiú/19 nem azt mondom, hogy lehet gyáva a csaj, de nála érthetőbb...


am az utolsóval egyetértek (a válasz második felével, az első fele meg jólesik..((: )

2011. máj. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Karnen hova valósi vagy? ^^
2011. máj. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!