Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szép lány nem annyira helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép lány nem annyira helyes fiúval, vélemény?

Figyelt kérdés
Oltárian belezúgtam az osztálytársamba,aki egyáltalán nem egy lányálom.És mikor mondtam egy barátomnak, azt mondta hogy választhatnék jobbat is.Ez eléggé visszahúzott engem a kezdeti állapotba, szóval most nem tudom mitévő legyek.
2010. dec. 9. 16:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

na nehogy már a haverod mondja meg kivel járjál ...


16/f

2010. dec. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Na az örök kedvenc témánk! A kinézet a lényeg? Most őszintén? Meg más véleménye? Ki a faxom akar vele lenni, Te vagy a barátod?
2010. dec. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel.
2010. dec. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy ez a ˝szép˝ dolog nem így értendő, mert én nem tartom magam szépnek, vannak tényleg szép lányok,viszont mindenki aztmondja nem vagyunk egy szinten.
2010. dec. 9. 16:59
 5/14 anonim ***** válasza:
26%
Sajnálom a leendő barátod.
2010. dec. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha szereted, miért érdekel, hogy mások mit gondolnak? Ne mások mondják meg, hogy mit tegyél, ha mindig mások véleménye alapján döntessz, boldogtalan ember leszel..ez így van.
2010. dec. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem, az egyik osztálytársam a barátom, nem magam.:D

Ha kevésbé idegesítő hangnemben írnátok,jobb lenne.

2010. dec. 9. 17:00
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha tetszik neked a fiú, ne azzal foglalkozz, mit mondanak a barátnőid.

Ha fontosabb, hogy mit gondolnak a barátnőid, nem tetszik eléggé a fiú, és így ne is járj vele, nem lenne értelme.

Szóval először azt döntsd el, tetszik-e annyira, hogy ne érdekeljen, mit mondanak a barátnőid.

Ha ezt eldöntötted, cselekedj annak megfelelően.

Én ha látnék egy szép lányt egy nem annyira helyes fiúval, arra gondolnék, hogy a srác egy mázlista.

No, nem volt idegesítő a hangnem?...

Remélem, segített.

P.

2010. dec. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ne foglalkozz a sráccal,mert a srácnak jobb lányra lenne szüksége.Egy ilyen lány aki a külsőt nézi,és mások véleményére ad,az inkább cipelje a tükröt magával...

Mikor fogjátok már fel,hogy a szépség relatív? Nem a külső számít?

Én inkább járok egy olyan sráccal aki ha külsőre nem jóképű (bár ha szerelmes vagyok belé akkor számomra ő a legdögösebb pasas,bárki bármit mond) de hatalmas humora,és szíve van,mint egy üres agyú, unalmas egoista szépfiúval,aki a pin@n kívül másra nem tud gondolni..

19/L

2010. dec. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

áááááá MIÉRT

Miért a barátod mondja neked meg az életed útvonalát! NE legyél már gyerek! Nincs semmi egyéniséged és önállóságod. Jobban hallgatsz a barátodra, mint hiszel saját magad érzéseiben. Ez így nagyon nem jó.

2010. dec. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!