Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szép lány nem annyira helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép lány nem annyira helyes fiúval, vélemény?

Figyelt kérdés
Oltárian belezúgtam az osztálytársamba,aki egyáltalán nem egy lányálom.És mikor mondtam egy barátomnak, azt mondta hogy választhatnék jobbat is.Ez eléggé visszahúzott engem a kezdeti állapotba, szóval most nem tudom mitévő legyek.
2010. dec. 9. 16:55
1 2
 11/14 anonim válasza:
Neked csak a külső számít?...
2010. dec. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
könyörgöm had legyen már szerencsétlen srácnak mázlija... hogyan kéne kinéznie, ha neked így is bejön? Ne foglalkozz vele mások mit gondolnak. Ha majd összejöttök és boldogok lesztek, nem kicsit fognak irigykedni.
2010. dec. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Figyelj, hagyd a srácot, ha normális gyerek, akkor megérdemli, hogy egy olyan barátnője legyen, aki 100%-ig benne van a kapcsolatban, nem pedig egy olyan, akinek már az elején ilyenek járnak a fejében. Én senkinek nem kívánnék olyan barátnőt, aki csak ímmel-ámmal megy bele egy párkapcsolatba. Nem személyeskedni akarok, de miért járnál t. kérdező egy sráccal, aki nem jön be, mint pasi, csak azért, hogy legyen valakid, nem lehetne kibírni még 2 hetet és esetleg találnál mást, a srácot pedig nem hülyítenéd. Gondolj bele, fordított esetben Te szeretnéd, ha járna veled egy srác, ha nem is tetszel neki?
2010. dec. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
több mint valószínű hogy még gyerek az illető,ha ''osztálytársa van''
2012. márc. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!