Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon fura ez a gondolkodásmód?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fura ez a gondolkodásmód?

Figyelt kérdés
21 leszek hamarosan, egészséges heteroszexuális férfi vagyok elég élénk szexuális fantáziával, de mégsem gondolom úgy, hogy a szex egy párkapcsolat alapja lenne. Úgy gondolom, hogy inkább a lelki közelség egy párkapcsolat alapja, ami magába foglalja a bizalmat, megértést, egymás elfogadását, őszinteséget, azt, hogy önmagam lehetek a másik mellett stb. Erre eddig a legtöbb korombeli vagy idősebb fiatal (25-30) úgy reagált, hogy még naiv vagyok, és a szextől forog a világ. Én a kiszemelttel szeretnék ismerkedni, randizni legalább 1-1,5 hónapig, mire egyáltalán a "járáshoz" jutunk, viszont sokak meg már az első randin szexelnek, mert állításuk szerint így közelebb kerülnek egymáshoz. Szerintem egyszerűen csak tudat alá beépül, hogy ez a személy = jó szex és így jobban érdeklődnek iránta, de ettől még nem lesz szorosabb a kapcsolatuk. Tudom, hogy jó, meg fontos a testiség, és nagyon hiányzik is, de úgy gondolom csak hab a tortán, és nem pedig a torta alapja... Épp ezért nem is úgy szoktam közeledni lányok felé, hogy "demegdugnálak", hanem egyszerű, őszinte, kötetlen érdeklődéssel. Kíváncsi lennék más hogy vélekedik erről. Tényleg én lennék az "UFÓ"?
2012. márc. 5. 17:20
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:

én a kérdésre feleltem,nem arra,hogy ma ilyenek acsajok,vagy fiuk

akkor ez asrác nem talál társat???

2012. márc. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 Skydive ***** válasza:
A gondolkodásmódod nagyon is követendő egy apró hibával. Mindaz amit a kapcsolatok alapjáról gondolsz az nagyon rendben van, azonban el kell fogadnod, hogy a szex az alapkövek közé tartozik. lehet akármennyire tökéletes az adott párkapcsolat ha a szexuális életük nem kielégítő akkor halálra van ítélve a viszony... Láttam már ilyet, és mint leendő pszichológus is így gondolom.
2012. márc. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
ezt kinek írtad?
2012. márc. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
Azért kerülhetsz sokszor barátzónába mert a legtöbb lány a lassú folyamatú érdeklődésedet, hogy sok ismerkedés stb. úgy fogja fel hogy te csak barátkozol. Tedd valamivel egyértelművé, hogy nem csak barátkozni szeretnél hanem annál többet. Ez nem feltétlen szex lehet egy romantikus ölelés csók stb.
2012. márc. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:

Ha egy lánynak tetszik egy fiú, akkor nem úgy van az, hogy tétovázás esetén abban a pillanatban esélytelenné válsz. A nők nem gépek, amibe ha x-et dobsz, kijön y. Szóval ez a barátzóna egy baromság. Rengeteg ellenpéldát láttam már.


Ha viszont nem tetszel neki, hiába nyomulsz.

2012. márc. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:

Alapjaiban véve jó a gondolkodás módod, Én is hasonló vagyok, viszont van egy kis gond.

Az egyszerü, öszinte, kedves és kötetlen érdeklödéssel a barátzónába kerülsz automatikusan. Bárki bármit mond, az esetek 95%-ban úgy kell beszélned egy kiszemelt Növel, mintha a heverod lenne, egyszóval nem kell a tiszteletköröket megfutni, nem kell sokat udvariaskodni.


Én is örökké udvarias voltam.... jó sokszor vagyok is és érzem a különbséget.

2012. márc. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
UFO nem lehetsz mert azt éppen azt jelenti hogy azonosítatlan repülő tárgy. de nincs ebben semmi kivetni való a normális lányok nem szeretik ha úgy nyomul rájuk egy pasi hogy 2 nap után le akar velük feküdni.
2012. márc. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
Nagy a blama
2012. márc. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
Én is így gondolkodom, de azzal a 1,5 hónap/járás kicsit sok. Csaj is elunja az agyát mire lépsz. Ha az első csóktól számoljuk az együtt járást akkor 2-3. randi szerintem belefér már. főleg ha egyezik egymással az elképzelésünk
2012. márc. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
én is így vagyok de mindig csak barátnak kellek :( 23f
2012. márc. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!