Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon fura ez a gondolkodásmód?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fura ez a gondolkodásmód?

Figyelt kérdés
21 leszek hamarosan, egészséges heteroszexuális férfi vagyok elég élénk szexuális fantáziával, de mégsem gondolom úgy, hogy a szex egy párkapcsolat alapja lenne. Úgy gondolom, hogy inkább a lelki közelség egy párkapcsolat alapja, ami magába foglalja a bizalmat, megértést, egymás elfogadását, őszinteséget, azt, hogy önmagam lehetek a másik mellett stb. Erre eddig a legtöbb korombeli vagy idősebb fiatal (25-30) úgy reagált, hogy még naiv vagyok, és a szextől forog a világ. Én a kiszemelttel szeretnék ismerkedni, randizni legalább 1-1,5 hónapig, mire egyáltalán a "járáshoz" jutunk, viszont sokak meg már az első randin szexelnek, mert állításuk szerint így közelebb kerülnek egymáshoz. Szerintem egyszerűen csak tudat alá beépül, hogy ez a személy = jó szex és így jobban érdeklődnek iránta, de ettől még nem lesz szorosabb a kapcsolatuk. Tudom, hogy jó, meg fontos a testiség, és nagyon hiányzik is, de úgy gondolom csak hab a tortán, és nem pedig a torta alapja... Épp ezért nem is úgy szoktam közeledni lányok felé, hogy "demegdugnálak", hanem egyszerű, őszinte, kötetlen érdeklődéssel. Kíváncsi lennék más hogy vélekedik erről. Tényleg én lennék az "UFÓ"?
2012. márc. 5. 17:20
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:

Helyes a gondolkodásod és én is hasonlóan gondolkozom, csak lányban. Nagyon szépen megfogalmaztad a tortás hasonlattal a dolog lényegét.

Gratulálok és maradj meg ilyennek.

2012. márc. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
Off: A 17:35-ös válaszolónak üzenem, hogy lehet, hogy ritka az ilyen de én azt a kivételt akinek a kérdezőhöz hasonló a gondolkodása, ennek az oldalnak köszönhetem!
2012. márc. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:

17:35


Nem tudom pontosan miről beszélsz. A válaszaimban a véleményem írom le, nem "csak a szám jár", miért lennék szerencsétlen? Priviben is kifejthetnéd.

2012. márc. 5. 17:39
 14/42 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy az a 1,5 hónap mit jelent.Van-e csókolózás,kézenfogva járás,tipi-tapi,illetve hányszor találkozol a lánnyal a 1,5hónap alatt?

Szvsz a 1,5hónap elég sok idő.Gondolj bele,6 hét..Az alatt simán átkerülhetsz a barátzónába ...


Egyébként nagyjából végülis rendben van a gondolkodásmódod,azt leszámítva, hogy nagy csalód tud lenni mindkét félnek,miután lelkileg összecsiszolódnak és kívánják is egymást,aztán kiderül, hogy az ágyban rohadtul nem passzolnak,vagy nincs is igazából kémia....Viszont tapasztalataim alapján,tényleg a szex nem egy kapcsolat motorja,így miért ne lehetne hamar,az első pár randin megtörténnie?!Felnőtt emberek vagyunk.Ha pár randi után a felek elutasítják egymást,az nem valószínű, hogy azért lesz,mert ilyen vagy olyan volt a szex.(kivéve ha nagyon szélsőséges).

Szóval pont azért,mert nem az a legfontosabb,lehet természetesen közeledni testileg is egymás felé....Nem kell olyan nagy ügyet csinálni ebből.

2012. márc. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:

Nem fura a gondolkodásmódod, normális. De azért szerintem nem lehet azt mondani, hogy egyedül ez a normális (mert hiszen a válaszadók ide akarnak kilyukadni...)

Nevezetesen arra gondolok, hogy szerinted a szex csak a hab a tortán. Én például ezzel nem értek egyet, mert a szex szerintem is alapja egy kapcsolatnak, csak éppen nem az egyetlen alapja. (azaz: bizony a szex nem a hab, hanem a torta alapja, de ugyebár egy torta több alaplapból áll, réteges, és közülük az egyik a szex...) Tehát ha a szex terén nagyok az eltérések, az ugyanakkora baj, mintha például a pár két tagja gyökeresen eltérő életfelfogású.


De abban például veled értek egyet, hogy hülyeség azonnal lefeküdni és az az 1-1,5 hónap szerintem is jó és kell, mielőtt szex lenne.


22F

2012. márc. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 lila nyuszi ***** válasza:

Van még ilyen pasi aki így gondolja írhat privit. :)


20/N

2012. márc. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
a mai világban már se nyerő, vhol az a legjobb ha keveredik a 2 "gondolkodásmód", tehát igen, az ismerkedés legyen az elsődleges prioritású, de legyen meg benned a bizonyítási vágy is, h mien jól meg tudod dugni a csajt:D, szal én azt mondom, hogy el kell kezdeni finoman próbálkozni a szexre kb 2 hét után, aztán onnan, (ha normális a csaj) akkor úgyis még 2-3 hét múlva lesz belőle téylegesen szex, az meg sztem már ideális.
2012. márc. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
Itt olvastam,hogy átlag 2-20 perc egy sex. Na kérdem én ez milyen alap egy normális kapcsolatnál? Szóval a tartós kapcsolatba arra kell rájönni,hogy mivel egyikünk se tökéletes,hosszú évekig kibirjuk e egymás mellett egymás rigolyáit is elviselve és ebbe az a 20 perces sex,nos csekély.
2012. márc. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:

18.

Valószínűleg akik rögtön dugnak, azok nem hosszú évekig akarják egymás mellett kihúzni.

2012. márc. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
sajnos!
2012. márc. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!